Kim Kardashian’s Lipstick nie je rúž na všetkých

Módny týždeň alebo mesiac, ak sledujete vystúpenia celú cestu do Európy, má tendenciu byť tam, kde získavame krásu inšpirácie pre ďalšiu sezónu. Koniec koncov, Pat McGrath urobil low-key debutuje s novými výbavami na výstave Versace Atelier a prehliadky pristávacej dráhy sú vždy plné nadchádzajúcich výrobkov, ktoré musia mať. Celebrity na druhej strane zrejme používajú módny týždeň ako ospravedlnenie, aby svoju hru glam na nové výšky.

Takže zatiaľ čo nie sme presne prekvapení, že Kim Kardashian zabíja tento týždeň módy, sme prekvapení, akým spôsobom Kim prepracoval niektoré výrobky.

SÚVISIACE S TÝM: Tom Ford nechce, aby ste museli čakať na nový produkt

Milujte tento vzhľad. Pre oči som použil tmavohnedý korektor ako základňu po celom veku, potom niekoľko odtieňov od #MasterPaletteByMario x @ anastasiabeverlyhills som tiež snuck červená ceruzka na pery na líniu horného veka. Shhhh (nie je veľkým fanúšikom červenej okolo očí). Tiež trochu mojej podpisovej bronzovej ceruzky vo vodnej línii. Na pery som použil ako ružičku malinký krémový základ na báze žltej farby. Žiadne riasy ani tmavé vložky nepoužívali na udržanie vzhľadu čerstvého �� # MakeupByMario. Hair @ cesar4styles.

Fotografia, ktorú poslal Mario Dedivanovic (@makeupbymario)

Jeden z Kimových pravidelných makeupových umelcov Mario Dedivanovič zdieľa fotografiu jeho úžasného záberu na nahý, prirodzený make-up, ktorý urobil pred niekoľkými dňami na Kim a bol to láskavý, užitočná duša,.

Produkty Mario zahrnuté nie sú tiež prekvapivý korektor, červené pery, základy – čo sú všetky veci, ktoré očakávame v Kardashianskom vzhľade. Ale šok prichádza ďalej ako on ich používal.

Mario použila korektor na podložku na očné tiene, červenú obrubu na pery pre očné linky a základ pre rúž, ktorú urobil, aby “udržal vzhľad čerstvý”.

Mario naozaj vezme starú “menej-je-viac” slogan do nových výšin, a sme tu s ním.

Určite bude využívať tieto tipy, ďalšie sa pokúsime urobiť náš make-up na cestách. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 − 42 =

map