Kim Kardashian’s Makeup Artist má nový koncert s Laurou Mercierovou

Počuli sme, že Kim Kardashian je meno makeupu umelca Laura Mercier v jeho majstrovskej triede ako tvorca jeho obľúbeného voľného priesvitného prášku. Videli sme, že produkty spoločnosti robia na svojom Instagram účte hviezdy. A teraz Mario Dedivanovič dokončí láska fest s novou úlohou pre vynikajúce značky krásy. Vaša obľúbená Insta-slávna MUA je najnovším členom Laura Mercier Makeup Artist Collective.

Čo to znamená pre @makeupbymario? Odštartuje svoju zodpovednosť za partnerstvo tým, že vytvorí pohľad na novú kampaň múzy Sukiho Waterhouse v roku 2017. Podľa príspevku Dedivanovičovej Instagram je to po prvýkrát za 20 rokov, keď Mercier pozval iného makeupového umelca, aby vytvoril hľadanie kampane. Tak jo, toto je a veľký zaoberať sa Kimom W.’s go-to chlapom.

S ikonou Laura Mercierovou na sade svojej kampane na jeseň roku 2017. Po prvýkrát za 20 rokov Laura pozvala iného umelca ����♂️�� na vytvorenie vzhľadu kampane svojich značiek. Som poctený, že ma osobne požiadala, aby som to urobila, a som tak nadšený, že som partnerom s @lauramercierom. Od začiatku svojej kariéry bola Laura inšpiráciou pre mňa ako umelec. Jej neuveriteľný talent a chuť sa naozaj odráža v jej produktoch. Je pre mňa vzrušujúce spolupracovať so značkou, ktorú vytvoril umelec, ktorý oceňuje moje nadšenie pre vzdelávanie a výučbu. Pozrite sa na moje príbehy IG pre môj rozhovor s WWD, aby ste videli, čo budeme robiť #LMArtistCollective #workingwithlauramercier

Príspevok zdieľaný spoločnosťou MARIO (@makeupbymario)

“Som nadšená partnerkou s Laurou Mercierovou,” povedal Dedivanovič v tlačovom vyhlásení o partnerstve. “Od začiatku mojej kariéry bola Laura inšpiráciou pre mňa ako umelec.Jsem poctený, že ma osobne požiadala, aby som spolupracovala so svojou značkou a vytvorila si jej nové kampane.Jej neuveriteľný talent a chuť sa naozaj odráža v jej produkte Je pre mňa vzrušujúce spolupracovať s značkou, ktorú vytvoril umelec, ktorý oceňuje moju vášeň pre vzdelávanie a výučbu. “

SPRIEVODCA: Kim Kardashian Makeup Artist odhaľuje svoje obľúbené produkty pod 10 dolárov

Zúčastňuje sa na pozícii členov kolektívu Artist Collective a známych tvorivých umelcov Pati Dubroff a Jenn Streicher, ktorí tiež zvýraznia a podporia zbierky značky v ich jedinečných a slávnych zručnostiach.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 5 =

map