Komfortné jedlo pre vašu tvár existuje, vy

Každý kedysi za čas má moja koža správny rozpad. Všeobecne platí, že to má čo do činenia s mnou, keď som nedostal dostatok spánku, jesť príliš veľa cukru a PMS. Je to svätá trojica kožných jadier.

Individuálne tieto veci môžu spôsobiť problémy. Ale spoločne? Rozbehnite poklopy – búrka je varenie. Moja koža bola roztrhnutá na brade A suchá. Ani som nevedela, že taká vec bola skutočne možná. Ale žil som to, aby som dokázal túto pravdu.

V každom prípade som bol v tomto momente skutočne cítil trochu úľavu, pretože som mal Kat Burki kompletný B Bio korekčný krém na tvár, čo je jasne mágia, pretože umiernil moju zúfalú pokožku. Považujem to za komfort jedlo pre tvár. 

Prečítajte si všetky špeciálne veci, ktoré robia tento krém tak úžasne. Pýtam sa, či je čarodejníc aj zložka. 

Čo sa volá:

Kat Burki Komplet B Bio Korekčný krém na tvár 

Koľko vás bude späť: 

Nový spodný kabát od J. Crew … alebo 390 dolárov; spacenk.com

SÚVISIACE: Mlhavé hmly sa skladajú z toho dôvodu, že je stále horúco 

Čo to robí zvláštne:   

Jeho balené s super živinami, zvlášť to, že mu dáva jedinečnú oranžovú farbu, je Astaxantín. Táto zložka je údajne až 1000 krát účinnejšia ako vitamín C, 500 krát účinnejšia ako vitamín E a 10 krát účinnejšia ako beta-karotén. Takisto sa zistilo, že zvyšuje antioxidačné účinky vitamínu E a C. Tiež zmes vitamínu B pomáha liečiť veci, ktoré môže spôsobiť nedostatok vitamínu B, ako je akné, popraskané pery, suchosť, vyrážky, vrásky a dokonca nerovná pleť. Bonusové prísady zahŕňajú kyselinu glykolovú a kyselinu hyalurónovú. 

Kto je to pre?  

Je to opravárenský zvlhčovač, takže je skvelý pre zrelšiu pokožku. Ale poviem, ak áno naozaj chcete dať koži liečiť, môže to byť pre každého. 

Kedy ho používať:  

Denne alebo kedykoľvek potrebuje vaša tvár nejakú pomoc. Som pokúšaný rozdeliť to núdzovo, pretože je to tak krásne. Nikdy nechcem vyčerpať. 

Čo sa cíti ako:  

Je mäkký a bohatý, ale absorbuje sa bez stopy. 

TÝKAJÚCI SA: Wasabi v zubnej pasty? Bush sa tam dostane

Čo to vonia:

Má vôňu Kat Burki, ktorá je svieža, ľahká a mierne kvetinová tropickým spôsobom. 

Čo hovorí internet:

Najnovšie z @katburki na inhautepursuit.com ešte dnes! ������

Fotografie odoslaná bart (@omgbart) na

Čo hovoria odborníci:

“Naozaj neverím, že na tomto trhu nie je nič také – naozaj to bolo spôsobené tým, že sa to stalo, nemohlo byť. Tak ako ľudské telo, starostlivosť o pleť musí byť viacrozmerná, uzdravujúca a chráni ale aj s využitím prísad takým spôsobom, že si skutočne pomáhajú navzájom maximalizovať výsledky, a v tomto prípade pre serióznu opravu, “hovorí Kat Burki. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 81 = 85

map