Kourtney Kardashian nosila túto spolahlivú masku na 15 rokov

Kourtney Kardashian nás neustále učia šikovné krásy a dnes odhaľuje ďalšie tipy na svoju aplikáciu a webové stránky. Tentoraz 38-ročná stará hviezda zdieľa svoju riasenku. Ukázalo sa, že uchováva toto tajomstvo zhruba 15 rokov a je užitočné na to, aby ste urobili podhodnotené vyhlásenie počas cestovania.

“Keď som na dovolenke, nenosím veľa makeupu a zvyčajne ide o prirodzenejšiu atmosféru,” vysvetľuje Kardashian. “Ak idem von, urobím prebratie riasenky a to je skoro všetko!” Vzorec, ktorý Kardashian vždy obsahuje vo svojej make-up taške, je starý, ale dobrý. “Pokiaľ ide o riasenku, používam Lancôme už od kolégia,” dodáva Kardashian. “Ja vždy prinášam čiernu riasenku v oboch bežných (28 dolárov, nordstrom.com) a nepremokavá (28 dolárov, nordstrom.com), keď sa balím na dovolenku.”

Hypnose Buildable Volume Mascara
Zdvorilosť
Lancome
$ 28

NAKUPUJ TERAZ

Predtým, ako aplikuje niekoľko vrstiev objemovej maskary, rada pripraví riasy s Lancôme Cils Booster XL Vitamin-Infused Mascara Primer ($ 26; sephora.com). A každý z nich získava ďalší zdvih vďaka technológii Charlotte Tilbury Life Changing Lashes, ktorá sa používa na zmenu rias ($ 22, nordstrom.com).

VIDEO: Pozrite si najkrajšie momenty Kourtney Kardashianovej

 

Keď je čas odstrániť vrstvy riasenky, Kardashian sa opiera o pôsobivú remeselku Genius Eye Make-Up Remover od spoločnosti Charlotte Tilbury ($ 32, nordstrom.com). A na konci dňa zasiahne postel s niekoľkými vrstvami vitamínu E oleja (25 dolárov, amazon.com) na jej riasy na podporu rastu, zatiaľ čo ona snoozes.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 86 = 87

map