Krása šéf: Ako sa Číny Jin Soon stalo Manikér hviezd

Jin Soon Choi je jedným z najvyhľadávanejších manikúriek, ktorý maľuje prsty najslávnejších žien na svete – od Gwyneth Paltrowovej a Julianne Mooreovej po Lady Gaga – na pravidelných. Keď sa prvýkrát emigrovala do Spojených štátov od svojej rodnej Kórey, začala svoju kariéru v nechtoch, ale bola frustrovaná myšlienkou, že sa rýchlo vyžíva manikúra a pedikúra, “aby vyhnala klientov von z dverí.” V roku 1999, Jin Soon Natural Hand and Foot Spa otvoril svoje dvere verejnosti. Nachádza sa v meste East Village, salón na nechty s rozlohou 300 štvorcových stôp poskytuje klientom špičkovú službu v pokojnom a pokojnom prostredí a okamžite sa stala miestom, kde sa musia vyskúšať štýloví New Yorkeri. Teraz má tri salóny spolu, má vlastnú líniu leštidla JINsoon Nail Lacquer a stále sa dá nájsť v zákulisí na najhorúcejších módnych prehliadkach. Tu sa pozerá späť na svoju kariéru a zdieľa, čo bude pre ňu a jej značku.

Keď ste boli mladší, čo ste chceli byť, keď ste vyrastali?

Chcel som byť básnikom alebo spisovateľom, alebo sa venovať niečomu v umení. Umelecká stránka môjho mozgu bola vždy mojou dominantnou stránkou. Rád si myslím, že pretože som bol tak investovaný do umenia, pomohol mi svoju kariéru o mnoho rokov neskôr.

Ako ste začali pracovať na tejto kariére?

Rovnako ako mnohí prisťahovalci, keď som sa presťahoval do USA, nehovoril som po anglicky, takže som nasledoval v šľapajach iných žien, ktoré som vedel a stal sa manikérom. Vtedy bolo veľmi ľahké nájsť si prácu a mzda bola dostatočná na to, aby som si mohla pomôcť a zaplatiť za moje kurzy angličtiny, ktoré som vedel, že potrebujem, aby som to mohol uspieť.

SPRIEVOD: Šéf krásy: Stretnite sa za ženou, ktorá stojí za hranicou viacerých miliónov dolárov Chantecaille

Aká bola vaša prvá veľká prestávka?

Považujem za svoju prvú veľkú prestávku, keď sa moje nechtové umenie objavilo na siedmich stranách New York Times časopisu, pred viac ako desiatimi rokmi. Naozaj mi to dalo dôveryhodnosť ako umelca nechtov.

Dáte manikúru niektorým z najznámejších žien na svete – získali ste niekedy hviezdu s novými klientmi?

Priznávam, že som to urobil a niekedy stále mám pocit hviezdy, keď pracujem s novými známymi klientmi. Ale to, čo si myslím, že mnohí ľudia nevedia pracovať s celebritami, je to, aké pekné a na zemi mnohí ľudia, s ktorými pracujem, sú. Je to veľmi osviežujúce a robia svoju prácu oveľa zábavnejšie a zábavnejšie, keď sú klienti šťastní a my sa môžeme pripojiť.

Na čo sa najviac pyšne profesionálne?

Som veľmi hrdý na to, že som spustil lak na nechty – je to vyvrcholenie všetkých mojej profesionálnej práce v oblasti krásy. Je tu niečo také osobitné a jedinečné, pokiaľ ide o vytvorenie produktu, umiestňovanie mena na štítok a jeho odoslanie do sveta. Vytvorenie línie lak na nechty bolo jedným z najstrašidelnejších vecí, ktoré som kedy urobil.

Prišiel si sem ako prisťahovalecsnívali ste, že ste kde ste teraz??

Určite som dúfal, že sa mi to podarí, ale nikdy som sa nezastavil, ani sa mi nezastaví, aby som merať môj úspech – len pokračuj! To je len druh človeka a majiteľa firmy, ktoré som. Vždy som investovaný do všetkých aspektov mojej práce, od návrhu mojich salónov, až po stvárnenie a odtieň mená mojich lakov, na výcvik personálu osobne. Nechcel by som to inak.

VIDEO: Ako zvládnuť tvorbu vlny Manikúra

Čo ďalej pre vašu značku?

JINsoon Nail Lacquer rozširuje celosvetovú distribúciu. Nedávno som sa vrátil z cesty do Austrálie, kde sa JINsoon Nail Lacquer teraz predáva v niekoľkých lokalitách v Mekke. Mám v pláne rozširovať sa na ešte viac nevyužitých trhov a veľmi skoro v tomto roku začnem svoju líniu starostlivosti o ruky.

Aké rady máte pre ľudí, ktorí chcú začať s nechtami?

Prvým majstrom je remeselník, ktorý robí nechty, je to najdôležitejší krok. Manikér musí byť schopný poskytnúť klientovi bezchybnú manikúru. Potom nechajte sa stať umelcom. Akonáhle máte túto techniku, vaša schopnosť vytvárať nechty vyzerá a byť inšpirovaný príde. Pripisujem veľkú časť môjho úspechu tomu, že som praktický manikér.

Jin Soon Choi bol vyfotografovaný vo svojom salóne TriBeCa, ktorý nosil Ann Taylor.

Poplin Top, 80 dolárov; anntaylor.com, Patch Pocket Flare Jeans, 89 dolárov; anntaylor.com a Koža Flounce Moto bunda, $ 398 v predajniach Ann Taylor.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map