Krása šéf: Ako svetová prvá žijúca líniová starostlivosť o pleť zmenila spôsob, akým premýšľame o kráse

Vitajte v Beauty Boss, opakujúcej sa sérii, v ktorej sa zameriavame na silových hráčov, ktorí vedú svet krásy dopredu. Vezmite si túto šancu ukradnúť svoje tajomstvá a vyrastajú z reálnych vecí, ktoré sa naučili v práci.

Po austrálskej kráse Carla Oates strávila roky bojovať proti vlastným alergiám na kožu, bola odhodlaná vytvoriť produktovú líniu, ktorá pomohla vyriešiť problém zvnútra. Tak sa narodila krása šéfkuchárka, prvá živá pleť na svete. Len niekoľko rokov po spustení výhradne v Austrálii našla globálny úspech a má kultúru od tých, ktorí sa snažia dosiahnuť túto hlavu až po špičku. Nižšie sa zdieľa, ako sa to všetko stalo.  

Aké je vaše pozadie?

Keď som začala pracovať pred 17 rokmi ako editor krásy a zaoberala sa množstvom toxických chemikálií v produktoch starostlivosti o pleť, cítila som veľmi vášnivú pomoc pri zmene paradigmy v kozmetickom priemysle.

Počas tejto doby som si vyrobil všetku svoj vlastnú starostlivosť o pleť od začiatku rastlín a biopotravín a dala som ich priateľom a rodinám, a jedna vec, ktorá skutočne vynikala, bola rozdielnosť v koži mojej a mojej rodiny a ľudská pokožka bola, keď jedli moja laktom fermentovaná zelenina. Ľudia boli závislí na mojich fermentovaných zeleninách a kefírovej kokosovej vode! Výsledkom je, že som začal experimentovať s mliečnymi fermentačnými zmesami zložiek, ktoré milujú pokožku, a výsledkom bol môj Vnútorný krása prášok, teraz nazvaný Glow, ktorý podporuje zoženie pokožky zvnútra.

Ako ste sa dostali do krásy / wellness?

Keď som bola dieťa, mal som ekzém a alergie a ja som išiel a videl som naturopath a drasticky zmenila stravu. Keď som vzal určité veci z mojej stravy a uviedol viac celých potravín, videl som dramatickú zmenu v mojej koži. Takže od pomerne skoro ráno som mal veľmi dobré vedomosti o tom, ako môže zdravie jedla a čriev ovplyvniť pokožku.

VIDEO: Ako získať telo ako Kendall Jenner

 

Kvôli mojim kožným problémom a tiež mojej dcére (ktorá tiež trpila alergiami a ekzémami) som sa posledných desať rokov venovala výskumu a výučbe a tvorbe produktov, ktoré sa zameriavajú na zdravie čriev a experimentujú a skúmajú laktom fermentované potraviny (ktoré produkujú prírodné probiotiká). Toto urobilo obrovský rozdiel v mojej koži a tiež v mojej dcére. Viem, že to neznie veľmi očarujúce, ale krásna, žiariaca pleť začína vo vašom čreve. Ak pracujete na žiarivejšej a žiarivejšej pleti, možno vás prekvapí, že odpoveď spočíva skôr v tráviacom trakte než na tom, koľko strávite na krémoch a čistiacich prostriedkoch.

Keď som vytvoril krásu šéfkuchára, bolo to s úmyslom vzdelávať ženy, že žiarivá koža pochádza zvnútra, čo znamená kŕmenie vašej pokožky zvnútra von. A konkrétnejšie, že “krása začína v bruchu” – zdravé črevné zdravie je životne dôležité pre zdravú, robustnú, žiarivú pleť.

Čo robí Beauty Chef jedinečným?

Kráľovský šéfkuchár bol prvou svetovou kozmetickou značkou a zostáva jediným radou starostlivosti o pleť. Naše produkty sú doslova nažive s prospešnými baktériami, ktoré pomáhajú vyrovnávať trávenie zdravia! Ak chcete krásnu, žiariacu pleť, musíte začať s vyváženou, zdravou črievkou

Aká je najlepšia kompliment, ktorú ste dostali?

Som vždy pokorná, keď mi ženy hovoria, ako moje výrobky zmenili svoj život. Počujem takú úžasnú spätnú väzbu od svojich zákazníkov s rôznymi typmi pokožky a problémami, ktoré pomohli naše produkty!

Aké výrobky ste nikdy dovolenku bez?

Mala by byť The Beauty Chef Beauty Balm, môj obľúbený všestranný balzam. Používam to na mojich perách, rukách, lakťoch, kolenách – dokonca aj na mojej tvári, ak sú nejaké mimoriadne suché miesta.

Aké je tvoje tajomstvo pre žiariacu pleť?

Jedným z najlepších spôsobov, ako pomôcť vyrovnať črevnú flóru, je prevziať probiotiká – prospešné baktérie, ktoré pomáhajú udržať vaše črevo v dobrom zdravotnom stave. V našom čreve sa nachádza 70% nášho imunitného systému, kde metabolizujeme hormóny, vytvárame živiny, ktoré prispievajú k tvorbe kolagénu, vytvárajú antioxidanty, detoxikujú enzýmy, neutralizujú patogény – a to všetko môže hlboko ovplyvniť pokožku. Štúdie ukazujú, kde je zápal čriev, bude zápal kože. Štúdie tiež ukazujú, že ľudia, ktorí majú zdravšiu črevnú mikroflóru, majú na svojej koži lepší profil mastných kyselín – čo znamená, že ich koža je viac hydratovaná, zvlhčená, plný.

Každý produkt Beauty Chef Inner Beauty je navrhnutý pre rôzne účinky na pokožku a zdravie, ale každý je navrhnutý tak, aby zlepšoval zdravie a trávenie čriev a podporoval zdravšiu, žiarivú pokožku zvnútra.

Čo robíte, keď sa cítite potreba detoxikácie?

Keď sa cítim úplne jedovatý a potrebujem dobré čistenie, vezmem si svoj Cleanse Inner Beauty Prášok, ktorý je určený na detoxikáciu a čistenie vášho tela zvnútra a podporuje hladšiu a čistejšiu pleť na vonkajšej strane.

Koža je najväčším vylučujúcim orgánom organizmu, takže ak naše detoxikačné procesy nefungujú hladko, potom je to prvé miesto, kde sa môže prejaviť. Ak je vaša pleť upchatá alebo preťažená, pravdepodobne je aj vaša pečeň. Ak chcete pomôcť reorganizácii Vášho tela buď počas alebo po čase nadbytku – alkalizujúca zmes Cleanse obsahuje 45 certifikovaných organických a biokvasených plodov, zeleniny, semien, koreňov, rias, tráv, rastlinných vlákien, čistiacich bylín a tráviacich enzýmov.

Tiež som si vybral krížové zeleniny, ako kapusta, kapusta a brokolica, ktoré sú super bohaté na zlúčeniny síry, ktoré pomáhajú detoxifikovať kožu, takže je krásna, jasná a žiarivá. Rovnako ako zvyšovanie môjho príjmu vody. Filtrovaná voda je nevyhnutná. Nemám jesť žiadne spracované jedlo, ale pijem trochu červeného vína, a preto to aj rozdelím. Tiež rád používam infračervenú saunu na pomoc pri detoxikácii. Považujem to za veľmi užitočné.

Čo je to jedna chyba, ktorú väčšina žien robí, pokiaľ ide o starostlivosť o pleť alebo vnútornú krásu, ktorú môžu ľahko opraviť?

Pre krásnu žiarivú kožu odporúčam, aby ste vybrali všetky spracované a balené potraviny z vašej stravy a namiesto toho pridajte nejaké lakto fermentované potraviny! Lacto-fermentované potraviny sú bohaté na bio-dostupné živiny na kŕmenie pokožky zvnútra (fermentácia predigests potraviny, takže živiny sú viac k dispozícii pre pokožku a telo na použitie) a sú skvelé pre zlepšenie trávenia, pretože obsahujú ako prebiotiká a probiotiká , Veľkým príkladom sú kyslá kapusta, kefír a kimchi, alebo skúste The Beauty Chef Glow Advanced Inner Beauty prášok. Tiež piť veľa filtrovanej vody – voda je dôležitá pre každú biologickú funkciu v tele.

Prejdite ma cez rannú rutinu.

Moja krása rutina začína v noci, pretože to je, keď sa všetko dobré veci deje a koža môže naozaj omladiť bez prerušenia environmentálneho útoku. Predovšetkým jemne očisťujem tvár kokosovým olejom a mušelínovou handričkou, aby som umyl deň a mastnotu. Olej je veľmi účinný pri odstraňovaní nečistôt z pokožky a kokosový olej sa môže pochváliť antibakteriálnymi aj protihubovými vlastnosťami, čo z neho robí perfektný čistiaci prostriedok. Potom som na bavlnenú podložku očistiť malú probiotickú kožu a presuňte ju cez tvár, aby jemne zdokonalila pokožku, vyvážila prirodzenú flóru pokožky a stimulovala produkciu kolagénu (vďaka prírodnej kyseline mliečnej). Potom aplikujem niekoľko kvapiek Dream Repair Serum a masíruje to do tváre (svetlo na mojej olejovej T-zóne, však), krku a dekoltu. To je skvelé pre infúziu antioxidantov na pokožku a kožných výživných esenciálnych mastných kyselín (omega 3, 6, 7 a 9) do pokožky, ako aj na omladenie pleti s vitamínmi A, B, C, D, E, P a K Potom aplikujem kúsok krásy na fixáciu pod očami, na pery a na suché miesta – a potom idem spať.

Ráno idem na pláž Bondi Beach a keď prídem domov, piť pohár Glow Inner Beauty Prášok v čistenej vode – pretože krása naozaj začína v bruchu!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 4 =

map