Krása Podnikateľ Jodie Patterson na jej nekonvenčné ceste k priemyslu

Na stránkach Doobop – e-commerce, ktorá ponúka množstvo vlasov, pokožky a make-upu starostlivo vyskúšaných pre ženy falošne zaujatých krásy podnikateľky a spoluzakladateľ spoločnosti Jodie Patterson v čele blogu Loudmoutha, zbierka dôkladných rozhovorov s inšpirujúcimi ženy z Kerry Washington do Imanu. Podľa Pattersona boli farebné ženy po verejnej platforme dostatočne omeškané, čo im umožnilo rozhovory o ich špecifických potrebách krásy a nakupovanie produktov, ktoré sa zamerali na tieto veľmi obavy.  

Ale čo ju kvalifikovala, aby priniesla túto inovatívnu krásu iniciatívu do digitálneho priestoru? “Zámerne eklektická” kariéra, ktorú hovorí. Tu nás Patterson prejde cestou k kráse ako cirkusový akrobat (naozaj!) Pracovať so Zacom Posenom a všetko medzi tým, ako aj krásy, ktoré sa naučila pozdĺž cesty. 

SÚVISIACE: Štýl ovplyvňujúce zmenu krásy Svet pre lepšie 

Ako ste si začali?
“Moja segue do kozmetického priemyslu bola cesta životného štýlu.Zjavil som sa do mnohých rôznych profesií.Samozrejme z vysokej školy, bol som v knihe vydavateľstvo ako junior editor.Potom som šiel do hudobného priemyslu a pracoval s umelcami ako D’Angelo na strane manažmentu, potom som sa dostal do nočného života a spustil Joe’s Pub (divadlo) na verejnom divadle v NYC a spravil všetky svoje vzťahy s verejnosťou – dodnes som spolumajiteľom pubu. , vydavateľstvo časopisov! vibe na strane predaja a potom sa vrátil do PR. Založil som vlastnú firmu a nakoniec som pracoval ako riaditeľ PR pre Zac Posena.

“Keď som bola tehotná s mojím druhým dieťaťom – teraz mám päť detí – uvedomil som si, že potrebujem urobiť niečo, čo by bolo v súlade s myšlienkou, že ženy môžu mať veľké kariéry a veľké rodiny, a tak som sa rozhodla začať svoju vlastnú krásu prvýkrát som začal s maloobchodným predajcom v centre NYC, ktorý predával značky z celého sveta, ženám z celého sveta, pretože táto oblasť prilákala turistov zo zahraničia.Zavedla som značku [výrobkov na ochranu kože a vlasov] aj Gruzínsko a začala predávať výrobky v butiku. “

Bolo ťažké premeniť sa na krásu s rôznorodým kariérnym zázemím?
“V mojom podnikaní som nebol veľmi strategický, naivne a vášnivo som skočil do [z Gruzínska] a urobil to všetko z čreva, takže prechod na krásu bol strašidelný, ale aj vzrušujúci.” Ako podnikatelia potrebujeme odpovedať na našu intuíciu pretože to, čo oči nemôžu vidieť a to, čo sa prsty nemôžu dotknúť, môžu podniknúť od dobra až po veľkú a zo zaujímavých nezabudnuteľných. Použite to, spoliehajte sa na to a milujte to.

“Najhoršia časť bola z tehla-malty na digitálnu techniku, ktorá sa blížila k zákazníkom v Gruzínsku a dlho som hovorila o kráse po celý deň, dokázala som pochopiť, čo sa im páčilo a čo neodpovedali. ale pokračoval v blogovaní o všetkom, o čom sme o klientoch hovorili za zatvorenými dverami, a nakoniec som si myslel, že ženy si zaslúžili verejnú platformu [pre tieto rozhovory] a to sa zmenilo na Doobop, čo je trochu z obchodu a trochu časopisu.Myslel som, že digitálny priestor bol len o technológii, ale rozprávanie je v jadre.Používame len digitálnu technológiu, aby sme sa podelili o naše príbehy takým spôsobom, o ktorom sme predtým nikdy nesnívali.

Ako si tieto skúsenosti z minulosti pripravili na tvoju krásu?
“Editovanie kníh bolo premýšľavým a pozorným procesom, keďže v hudobnom priemysle pracujete na tom, čo vás fyzicky a duchovne pohybuje, nočný život je o pocitoch a prvých dojmoch, bol som dokonca aj v Big Apple Circus! dvaja ďalší ľudia, čo bolo super strašidelné, ale vychovávate svoje telo, aby ste pracovali s vašou mysľou, praxou a robili veci, o ktorých si myslel, že to nedokážete urobiť, takže čerpám zo všetkých svojich skúseností vo všetkom, čo robím. veľa, ale všetko sa mi zdá byť veľmi relatívne. “

SÚVISIACE S DANIEM: Zoznámte sa s Desiree Verdejo, Entrepeneur Spearheading Harlem Kráľovská renesancia

Teraz, ako bona fide expert na krásu, čo bol najkrajší moment vo vašej novoobjarenej kariére?
“Najnovšia vec, ktorá ma naozaj dostala k úsmevu, bolo, keď som sa začal pozerať na kozmetický priemysel ako odvetvie identity. Všetky nákupy, ktoré robíme, sú o emóciách, ktoré máme predtým, než sa dostaneme k pultu, čo ma inšpirovalo k otvoreniu upozornili na to, čo myslíme, ako to, čo vyzeráme, a keď som začal hovoriť o emóciách, ľudia mi povedali, že ďakujem! Bol som naozaj šťastný, že ženy sú pripravení vyšetriť krásu z emocionálny uhol, urobil som exkluzívny rozhovor s Kerry Washingtonom, kde sme hovorili viac o tom, kto ju zdvihol a kde bola jej myseľ, škandál alebo jej obľúbená farba rúžov. A ja som mal veľkú angažovanosť. Mám tiež veľkú angažovanosť, keď mám rozhovory o mojom transsexuálnom synovi. Ľudia majú odlišné názory na to, ale mali by sme hovoriť o tom, čo bolo kedysi tabu. “

Akékoľvek rady krásy, ktoré môžete ponúknuť ženám v každej oblasti, v ktorej ste pracovali?
“No, ako osoba v zákulisí v hudobnom priemysle, samozrejme nemusíte súťažiť s umelcom, pokiaľ ide o váš make-up a vlasy, ale je tu miestnosť, ktorá má byť mierne zhovievavá s vaším pohľadom. o rúž a viac o postoj.V kníhkupectve, rovnako ako balenie knihy je menej [prioritou] pre vydavateľa, vonkajšie vystúpenia sú menej obavy toos.You by mali vyzerať vytiahol dohromady, ale makeup nehovorí : “Je tu, aby robila prácu.” A aj keď si myslíte, že každý je špičkový v móde, všimnete si, že špičkoví redaktori a vedúci pracovníci v módnom priemysle nemajú veľa make-upu. tvár a nechajte oblečenie hovoriť samo za seba.V móde je kreatívny výraz cez oblečenie V hudbe, v hudbe av literatúre je to kvalita práce. “

SÚVISIACE: Ako urobiť make-up a vlasy pre pracovný rozhovor

Ako sa tieto štandardy krásy zmenili teraz, keď ste podnikateľ v kozmetickom priemysle – a v niektorých dňoch, mamička na pobyt v domácnosti?
“V kozmetickom priemysle si môžete hrať s makeupom Nikdy by som neodporúčal zdôrazniť každú svoju tvár naraz, ale môžete ísť na stretnutie s definovaným obočím alebo jasným perom a je to celkom úprimné.

“Keď pracujem z domova, beriem tváre, takže nemám make-up, ale ja robím celú rutinu niekoľkokrát denne Keď sa zobudím, na moju kožu dám olej a keď vezmem svoje deti do školy, Robím osem krokov rutiny starostlivosti o pleť, ktoré ma baví.I milujem Caudalie Beauty Elixir ($ 18, sephora.com) a Nuhanciam Cleansing Micellar Water ($ 20, doobop.com) Aplikujem filozofiu [Purity Made Simple] Mask (25 dolárov , filozofia.com), potom si mi štetky zuby, kefa vlasy a umyť to.Tata Harper [omladzujúce] sérum (98 dolárov, tataharperskincare.com) je aromaterapia pre mňa.Vložil som to a mení celý svoj postoj na mojom stôl.Používam tiež elektrický prúd nástroj na mojej tvári.Mám to pre cvičenie na tvár, aby sa moja pokožka cíti trochu nervózny, ak som pomalý ráno.Musí trvať asi 20 minút, takže to urobím, keď som Kontrolujem sociálne médiá, to sú malé veci, ako je zmena hry na tvár, ktoré sú naozaj dobré momenty starostlivosti o seba. “

Rozhovory o knihe sú tiež v dielach pre Pattersona – budeme vás informovať o deets!

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 7 =

map