Krása spisovateľka Mascara InStyle prisahá

Prívesky z rias vylákajú von. Samozrejme, že sú bezstarostným spôsobom, ako rýchlo dosiahnuť vzhľad plných, dlhších rias, ktoré vydrží niekoľko týždňov, ale nemám rád koncept cudzinca, ktorý sa mi zblízka zblížil a osobne. Dokonca ani nemám rád dotýkať sa mojich očí toľko. To je dôvod, prečo som sa rozhodol, že nedostanem kontaktné šošovky kvôli mojej krátkozrakosti a pokúsim sa každé ráno posúvať na nástupišti metra, keď sa snažím zistiť, či je to môj vlak, ktorý sa blíži k stanici.

Takže sa spolieham na staromódny spôsob, ako mám, aby moje riasy vyzerali tak silne, že sa moji spolupracovníci pýtajú navzájom “je ona alebo nie je na sebe falošných?” Objemová maskara. Ale nie všetky rúrky a ich rukávy sú vytvorené rovnaké. Pokiaľ ide o veľkosť kefiek, väčšia je lepšia a je dostatočne veľká na to, aby sa väčšina mojich rias pokryla jediným pohybom. A čo sa týka skutočnej maskary? Tieň je lepšie skutočne čierny.

SÚVISIACE: Vyskúšaný editor: Ktoré odstraňovače make-upu naozaj fungujú?

Zadajte Marc Jacobs krásu Velvet Noir veľké objemové maskara ($ 26; sephora.com). Táto trubica sa hodí na všetky moje minimálne požiadavky na riasenku a potom na niektoré. Jeho plyšové, zakrivené štetce sú kontúry tvaru mojich rias (vrátane ťažko dostupného stredového čapu), aby sa úplne pokryli a definovali ich v troch rýchlostiach a zostali úplne bez šmúh. A semi-matná úprava vyzerá dobre, sametovo, čo robí názov výrobku vhodný. Koniec koncov, Jacobs bol inšpirovaný sametovou čiernou stuhou pri formulovaní.

VIDEO: Tieto odstraňovače make-upu doslova roztavia make-up tváre

Zatiaľ čo sa riasenka stala súčasťou mojej pravidelnej rotácie bezprostredne po prvom dni, keď som si ju rozbehol, to, čo zarmútilo jej status jazdy, je to, keď sa barista v mojom štvrti kaviarne spýtal, či som ráno nosil predlžovanie. Ak niekto iný ako moji spolupracovníci v oblasti kozmetiky komentuje moje riasy, je to dôležité.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − = 64

map