Krispy Kreme balzam na pery sú ďalšou najlepšou vecou pre glazované šišky

Krispy Kreme
AGE / Getty

Erin Lukas

14. júna 2017 @ 14.45 hod

Existuje niekoľko pachov, ktoré sú skôr chutné než čerstvé, z koblihov, ale myslíme si, že sme našli kozmetický výrobok s vôňou, ktorá prichádza v najbližšej sekunde. Krispy Kreme-ochutený balzamy na pery existujú, a oni sú ďalšia najlepšia vec na skutočný glazovaný kobliha z milovanej pekárenskej reťaze.

K dispozícii v Claire’s v troch klasických koblihových príchutiach, ako je jahodový ľadový, glazovaný čokoládový koláč a jahodový postrek a balený do koblihov v tvare hrnca, balzamy sa ľahko mýlia za skutočnú dohodu. A aj keď máme podozrenie, že cítia dostatočne dobré na jesť, nepredpokladáme, že by ste urobili chuťový test.

SÚVISIACE: Mali by ste sa pozrieť na China Glaze’s Môj malý poník Lak na nechty

Ak trio balzamy na pery neuspokojuje túžbu po koblihu, existuje aj päťdielna darčeková súprava Krispy Kreme na balzam na pery, ale existuje aj úlovok. Rovnako ako keď nie je žiadna vaša obľúbená vôňa, lebo ste čakali až po rannom spěchu, aby ste urobili Krispy Kreme, darčeková súprava sa vypredáva na Walmartovi, jedinom mieste, kde sa skladá online.

Krispy Kreme ochutený Balzam na pery! Obsahuje glazované jahody, glazované čokoládové torty, originálne glazúry, čokoládové ľadové s posypávaním a glazované kruhy �� Nájdené na: Je to cukor (nie ArcLight Cinemas, ako bolo pôvodne uvedené) #thejunkfoodaisle

Príspevok, ktorý zdieľa The Junk Food Aisle (@thejunkfoodaisle)

VIDEO: Skutočné náklady na mikroblanie a iné krásy

A značka “Hot Now” nemusí byť ani žiarivá, aby ste dostali svoje ruky na singly. Pokračujte v posúvaní, aby ste videli trojicu balzamov s príchuťou koblihu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − 26 =

map