Kľúč k chladnej dievčenskej make-up je v tomto jar

Nemyslím si, že by bolo čokoľvek – čo je chladnejšie než patentné lesklé očné viečka spárované s hlbokým upínacím perom a ničím iným. Je to tak minimálne a zdôrazňuje vaše funkcie bez toho, aby ste boli super viditeľní. Vďaka jemnosti v tejto kráse ma zmäkne. Je to pohľad, na ktorý sa stále viac a viac dostáva, keď sa počasie dostane chladnejšie. Ak to chcete urobiť, používam nový očný lesk Kevyn Aucoina, ktorý je božský, ako uvidíte po tom,. 

Čo sa volá:

Kevyn Aucoin Exotique Diamond očné lesk

Koľko vás bude späť:

Váš týždenný odberový rozpočet alebo … $ 38; sephora.com

Súvisiaci: Burberry Glitter je definícia Glam

Čo to robí zvláštne: 

Vyzerá celkom jednoducho, ale tento očný lesk nemôže mať čo najlepší možný útlak z vašej typickej očnej škvrny. Je to super svetlo na vašich viečkach, zatiaľ čo stále máte SUPER vysoký lesk, a vaše oči sa nebudú držať na vašich čelo kostí, keď blikajú. Môžete tiež dab do stredu pery alebo na lícne kosti na trochu väčší dôraz na vaše nádherné kostnej štruktúry bez toho, aby nevyhnutne zvýraznenie.

Kto je to pre?

Každý, kto sa chce cítiť v pohode, bez námahy šikovný a trochu fantazijný. 

Kedy ho používať:

S radosťou kedykoľvek budete chcieť, ale hlavne keď nosíte minimálny základ a super hlboký pier. Nechápe to viac nádherné. Mohli by ste ju tiež použiť ako fixačnú látku s trblietaním.  

SÚVISIACE: Chanel priniesol svoj obľúbený účes strednej školy

Čo hovorí internet:

Čoskoro budete môcť vytvoriť dokonalý vzhľad nahého oka s naším novým Exotique Diamond Eye Gloss, čoskoro ��

Fotografie zverejnenej Kevyn Aucoin Beauty (@kevynaucoin)

Diamond Eye Gloss od firmy @kevynaucoin je teraz na sklade! To je možné nosiť na holé viečko alebo na ľubovoľnom očné tiene pre moderné a odlišné textúry. Nelepivé a absolútne pekné! #kevynaucoin #eyegloss #kevynaucoinbeauty #glossy #saralindsaythemakeupstore #makeup

Fotografie zverejnenej spoločnosťou SARA LINDSAY – MAKEUP STORE (@saralindsaythemakeupstore) o

SÚVISIACE: Nádherné očné make-up vypadá, že vás nechá bezvýrazné

Čo sa cíti ako:

Hladká, ľahká, svieža. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

91 − 90 =

map