Kúpeľňové a karosárske práce prináša pranie tela 2017

Nechajte to v kúpeľoch a karosériách, aby ste vyvolali nejakú nostalgiu a poslali vás späť na miesto spomienok z 90. rokov, ktoré boli naplnené poznámkami uhorky, Tamagotchis a trblietavosti. A verte nám, keď povieme, že najnovšia verzia značky je trochu reinkarnáciou jednej z vašich obľúbených obľúbených škôl – sprchovej peny.

Aj keď to nie je Art Pure Sponge Body Wash, je to verzia peny pre umývanie tela a v skutočnej móde BBW je to tematická a úplne zábavná. Ako súčasť nových letných zbierok značka formulovala zbrusu nové “Shapeable Soap”, ktoré je k dispozícii v troch rôznych verziách a vôňach: Poolside Pop, Cabana Breeze a Liquid Sunshine. Čo robí to “tvarovateľné” je to, že je to pena, ktorú si môžete vyformovať vo vašich rukách, čo robí váš pravidelný sprchový gél ako povzbudenie.

SÚVISIACE: 4 z týchto žeriavov Predávame každú minútu po celom svete

Ako si viete predstaviť, majú s nimi spojené aj čerstvé, citrusové, kvetinové a sladké noty. A FYI, vaša milovaná uhorka sa objaví v línii Poolside Pop.

VIDEO: Vyskúšali sme to: celotelová mikrodermabrázia

Takže, keď sa váš telový bar zmenší na nepoužiteľnú veľkosť, premýšľajte o tom, že vaša krása rutina chuť leta. Môžete vyzdvihnúť Shapeable mydlo v júli v obchodoch a on-line za $ 17 každý.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 83 = 87

map