Kylie Jennerová, ktorá sa od seba roztrhla

Musíte zastaviť čokoľvek, čo práve teraz robíte, a pridajte sa k nám do úžasu nového Kylieho Jennera. Aby sme boli úprimní, v skutočnosti sme si nemysleli, že by skutočne vzala ponor a odtrhla toľko vlasov – už je to chvíľu, odkedy má lob – ale deň sa zjavne prišiel pre ňu, aby ponúkla adieu svojim dlhým zámkom.

Prirodzene dokázala všetko na Snapchat a Instagram. Príprava na veľký ťah začala včera v noci, keď sa Kylie chytila ​​z jej kúpeľne, vysvetľovala, že si vzala všetky vlasové predĺženia a chcela sa pokúsiť o novú vlasovú masku. 

SÚVISIACE: Sú to 4 produkty krásy Kylie Jenner je v súčasnosti obsessing cez

A dnes sme dostali veľké odhalenie. Jej nový účes vyzerá tak ako CHIC, a ona to dostala práve včas, aby sa jej narodila 19. deň budúci mesiac.

Untitled Image
snapchat
Untitled Image
snapchat

��

Fotografie, ktorú vyslal kráľ Kylie (@kyliejenner)

Toto nie je prvýkrát, čo sme videli Ky s tupým bobom. Na jar bola podobná škoda na Met Gala. Keď to funguje, funguje to naozaj. Je to parochňa, opýtate sa? Hádam, že budeme musieť čakať a vidieť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 69 = 73

map