Kylie’s Lip Kit Pocta jej babičke taví vaše srdce

Ak existuje jedna vec, o ktorej vieme o rodine Kardashian-Jenner, je to, že ich milovaní a blízky sú pre nich všetko. Sú skutočne silní ako zlodeji a všetci sa navzájom inšpirujú. Ale dnes, keď Kylie vzala na svoju aplikáciu, aby hovorila o tom, ako jej babička MJ (Krisova mama pre vás nováčikov) inšpirovala jej svetlo červené pero kit … no, priniesla nám malú slzu. 

Takže sme vedeli, že Mary Jo K bola pomenovaná za Kyliesu nan, ale to, čo sme nevedeli, bola táto malá tidbit. 

“Mary Jo je moja jasne červená rúž a je to tak zábavné nosiť. Mám rád príbeh za menom,” vysvetlila na svojej aplikácii. “Chcel som urobiť pravé červené na Valentín, a to je tiež obľúbená farba mojej babičky.”

SPOLU SÚVISIACE: 5 Spoločnosti starostlivosti o pleť robia veľa vecí

Nemyslíme si, že by mohla byť babičke oveľa vhodnejšia, než aby sme jej za ňou pomenovali, súhlasíte? Ale verte tomu alebo nie, to nie je ani najdrahšia časť. Kylie skutočne odišla do domu svojej babičky, aby doručila novinky, ale Momma Kris skutočne zkazila prekvapenie pre MJ! Môžete si pozrieť celý príbeh na thekyliejenner.com.  

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 34 = 42

map