Lancôme práve to urobilo ešte ľahšie

Keď Lancôme prvýkrát odhalili svoj Le Teint Particulier Custom Made Makeup, spustili sme sa do takého šťastného tanca, ktorý robíme, keď jedna z našich obľúbených značiek krásy robí niečo super inovatívne. Personalizovaná nadácia, ktorá zodpovedá našim veľmi špecifickým potrebám kože od spoločnosti, ktorej vzorce sme boli navždy posadnutí? Prihláste sa!

SÚVISIACE: Kľúč k udržiavaniu potu z ničenia vášho make-upu

Jediným úlovkom bolo, že ak chcete zažiť túto technologickú krásu zázraku, mali by ste mať prístup buď k pultu Lancôme v Nordstrom Del Amo v Torrance, CA alebo Nordstrom Downtown Seattle, uhádli ste to, Seattle. Nie je to pre masy príhodné.

Pripravte sa na to, deti, pretože teraz už deväť ďalších miest Nordstrom sa môže pochváliť značkou Lancome od spoločnosti Le Teint Particulier Custom Made Makeup, čo znamená, že ešte viac nadšencov krásy môže nakoniec zachytiť ten dokonalý nadací (ktorý by nemohol prísť v lepšom čase, pretože naše letné dni žiaru sú očíslované) , Šťastné obchody zahŕňajú Nordstrom The Shoppes v Mission Viejo (CA), Nordstrom The Villege v Corte Madera (CA), Nordstrom South Coast Plaza (Costa Mesa, CA), Nordstrom Valley Fair (San Jose, CA) , Nordstrom International Plaza (Tampa, FL), Nordstrom Michigan Avenue (Chicago, IL), Nordstrom Oakbrook Center (Oak Brook, IL), Nordstrom Tysons Corner Centre (McLean, VA) a Nordstrom Southcenter (Tukila,.

SÚVISIACE: 3 Neuveriteľne Cool spôsoby, ako nosiť Glitter okrem na vašej viečka

Za 80 dolárov si môžete vyzdvihnúť svoju vlastnú špecializovanú nadáciu Le Teint Particulier, ktorá sa dodáva s vlastnou konzultáciou s poradcom Lancôme Beauty Advisor, aby bolo možné posúdiť presný vzorec. Fľaša bude vybavená ID pokožky, aby proces náplne bol hladký. Môžete dokonca vybrať medzi plným, stredným alebo úplným pokrytím v závislosti od vlastnej preferencie nadácie.

Len ďalší dôkaz, že život je dobrý.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 6 = 3

map