Leah Remini Sharp Stiletto manikúra je moja obľúbená časť scientológie a následky

Leah Remini má najúspešnejšiu súpravu nechtov, ktoré som v živote videl.

Toto vyhlásenie samozrejme nemá za cieľ vylúčiť nekonečný zoznam úspechov a znížiť ju na jej vzhľad. Leah Remini je kompletný a úplný badass. Leah Remini je dokonalý herec, producent a autor. Leah Remini je meno domácnosti. Leah Reminiová je žena, ktorú chcem byť. Leah Remini odhaľuje pravdu o scientológii, v tom istom čase jeden defektór, s nožičkovým hrebeňom, ktorý slúži ako výkričník. Ona je viac než jej nechty, aj keď sa stali rovnako divokými ako hviezda sama a ako jej argumenty argumentovali. Vykřikujem radosťou vždy, keď rozprávala vášnivo s rukami, alebo čítala ďalší list, ktorý jej poslal cirkev, ktorý sa pokúša tvrdiť, že klame. Jasné biele pozadie papiera spôsobuje, že vyzerajú ešte dramatičtější, dokonca aj vtedy, keď sú všetky desať prstov lakované v podhodnotenom nahé.

Leah Remini Nails 1
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Tieto Celebrity BFFS sú vážne najlepšie

Ak si len vedomý práce Reminiho Kráľ kráľovnej alebo Záchránený zvončekom, a nič nevedia o jej úsilí o odhalenie pravdy o Scientológii, máme nejaké dobiehanie. Remini bola pokrstená v rímsko-katolíckej cirkvi, keď bola mladá, a bola vychovaná v katolíckej tradícii, kým jej matka vstúpila do Scientologickej cirkvi, keď mala Lea 9 rokov. V podstate vyrastala v cirkvi, keď vstúpila do Sea Org, keď mala 13 rokov, aj keď po pravidelných rozhovoroch s cirkevnými úradníkmi sa ona a jej rodina stali civilnými scientológmi. Hoci sa nútená manuálna práca skončila, situácia nebola zďaleka ideálna. Scientologické kurzy boli drahé a keďže Reminiina rodina nebola schopná dostať svoj vlastný byt, zostali spolu s priateľom. Podľa rozhovoru s ľudia, Remini odhaduje, že cirkev dala zhruba 5 miliónov dolárov a dokonca aj keď našla úspech ako herec, ešte stále sa intenzívne venovala kurzom a čítala knihy scientológie a pokúsila sa vystopovať ako operačný Thetan-O.T..

Drake povedal, že pri príchode do OT nikdy nebolo veľa lásky, aj keď pochybujem, že sa týka Scientológie.

Leah Remini Nails 2
Zdvorilosť

A poďme o minútu hovoriť o svojej hviezdnej hereckej kariére. Remini začala v televízii ako Charlie Briscoe Kto je šéf?, a nakoniec vymenili úlohu v spin-off show, Živé bábiky. Práve keď nastúpila na rolu Stacey Carosi počas éry Malibu Sands Záchránený zvončekom keď som sa s ňou zoznámil a jej ohnivá osobnosť ma urobila pre mňa väčším hrdinom ako Lisa alebo Kelly – a za rekord som LÁSIL LISU. Stacey bola inteligentná a obchodne zmýšľajúca, s najslávnejšou hlavou vlasov, akú kedy videl. V priebehu piatich sekúnd by mala tkaniť vtipu a sarkasmu, ktorá by nikoho zabránila v týždňoch prebudenia..

Zack Morris si nezaslúžil Stacey Carosi.

Rýchle pridanie ukazuje ako na zdravie, Priatelia (Remini sa skutočne zúčastnila konkurzu na úlohu Moniky, ale vrátila sa ako iná postava) a NYPD modrá k jej neustále sa rozvíjajúcemu životu našla divoký úspech Kráľ Queens počas 9-ročného trvania show.

Leah Remini Nails 3
Zdvorilosť

Remini oficiálne opustila scientológiu v roku 2013 a odvtedy bola otvorená jej názorom, ktoré obklopujú cirkev. Podľa Reminiho sa veci objavili na tému Tom Cruise a svadbe Katie Holmesovej, keď sa pýtala na Shelly Miscavige, manželku vodcu cirkvi Davida Miscavigea, ktorý sa už roky nevidel. “Veľmi sa mi páčila Shelly, spoločne sme strávili čas na cirkevných podujatiach a filmových premiérach a celý večer som sa pýtal:” Vedel niekto, kde je Shelly? ” ľudia. Podľa nej cirkevný predstaviteľ odpovedal: “Nemyslím si, že máš radosť, celkom úprimne, aby si sa spýtal, kde je Shelly.” Bolo to trochu šokujúce počuť túto odpoveď. Takýto druh vyvolal niečo vo mne. “

Prirodzene, Remini podala správu o nezvestných osobách pre Shelly Miscavige, odpojila sa od Scientologickej cirkvi a napísala knihu, ktorá bola nápadne nazvaná Človek, ktorý robí problémy. Čo zlé, správne?

VIDEO: Leah Remini: Scientológia a následky

V remini A & E docu-série, ona a bývalý šéf scientológov Mike Rinder cestovať po celej krajine hovoriť s ďalšími bývalými členmi, ktorí zdieľajú osobné príbehy o svojich skúsenostiach v kostole. Popísanie sprisahania a rozhovorov v plnom rozsahu by nebolo spravodlivosti ukážky – je to jedna, ktorú musíte sedieť a dávať pozor na seba. Úvahy o tom, ako sa museli odpojiť od rodinných príslušníkov, ktorí sa nikdy nedostali alebo nikdy neopustili, rovnako ako fyzické a psychické zneužívanie, ktoré znášajú, je hrozivé a myslím, že som pravdepodobne vzlykal počas najmenej 9 z 10 epizód v prvú sezónu.

Samozrejme, že neprichádzam tak elegantne ako Remini, ktorá si vymýšľa slzy (ktoré nejako nesú jej riasenku a rozmazávajú jej make-up ako moje?) S bezchybne leštenou a tvarovanou súpravou nechtov. Nie je to jej manikúra, ale jej manikúra je taká, ako je jej manikúra, ktorá môže byť ostrý a špicatý, s každou farbou, reverzným francúzskym vzorom a výzdobou kryštálu pôsobiacou ako rozšírenie jej vlastnej osobnosti. Pokúsil som sa nájsť svojho manikúru, ale bezvýsledne. Jediná vec, ktorá prišla, bola Instagram, ktorú označila #NailsByHannah. Po prehliadke svojej priateľa Michelle Visageovej Instagram (pretože ste vedeli, že išli na ten istý manikér pre horúcu minútu), zistil som, že nepolapiteľná Hannah jej účet zrušila. Či je to Hannah alebo iný technik na nechty, ktorý robí božskú prácu, mali vedieť, že manikúry, ktoré Remini nosia, sú maličké majstrovské diela odborne maľované na každom prste. 

Teraz vás volám @michellevisage na mojej nechtovej hre dnes! #NailsByHannah #IDontPlay

Príspevok, ktorý zdieľa Leah Remini (@leahremini)

Druhá sezóna Leah Remini: Scientológia a následky začína zajtra v noci na A & E a nemôžem čakať, kým sa moje dievča v akcii zoberie, zoberie kostol a vykrikuje chyby Dianetika, a ukázal tvárou v tvár každému agresorovi, ktorý sa odváži prekročiť cestu s presným špendlíkom, dostatočne ostrým na to, aby prekonal každý zdokumentovaný audit na tejto planéte.

Godspeed, ty absolútna kráľovná. zbožňujem ťa.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 67 = 68

map