Lotte Tomlinsonova každodenná make-upová výučba bude fúkať tvoju myseľ – to je to pôsobivé

Instagram Lottie Tomlinsonovej je ako rolodex make-upu a vlasovej inšpirácie. Má iba 17 rokov a už má toľko pod pásom. Okrem toho, že ste morom pre slávny salón v Bleach v Londýne (prejdite jej Insta, kým nenájdete jej ružový chvostový moment – stojí to za to), je tiež super talentovaná make-up artist. Hm, ako to robí-Selena-Gomez-tour-makeup talentovaný. Dokonca aj každodenný make-up Lottie je závidieť dobre, a ona práve dokončila každodenný make-up tutoriál na svojom kanáli YouTube pre vaše potešenie z pozerania. Pripravte sa, aby ste sa divili. 

SÚVISIACE: Pre váš pohľad na radosť Justin Bieber zdokumentoval svoju pedikúru so svojou mamou

Lottie prechádza každodenným procesom make-upu, ktorý sa pohybuje okolo 13 produktov. Znie to ako veľa, ale naozaj je to celkom jednoduché. Poďme však diskutovať niektoré kľúčové produkty z tohto tutoriálu, hoci. 

Nadácia Becca Ultimate Coverage Foundation vyzerá ako jedna z najjednoduchších, najhladších, plne pokrytých nadácií, aké sme kedy videli. Ona tiež aplikuje jej make-up s Artis kartáčmi (# want), a že MAC bronzer vyzerá ako základ

Pre jej #flama bez obočia prechádza celkom procesu, hoci všetko vyzerá neuveriteľne ľahko. Vyplňuje a formuje obočie s radom kefiek, rovnako ako produkty MAC a Anastasia Beverly Hills. Nič jej však nenaskočí, ktoré sú vďaka troške maskovacej tkaniny rovnako prehnané a objemné. Mohli sme ich mylne mýliť za falšovanie. 

SÚVISIACE: Trend Instagram’s Mermaid Nails umožňuje vám kanál vášho vnútorného Ariel

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 + = 68

map