Lottie Tomlinson práve spustila svoju verziu sady na pery

Spolupráca Lottyho Tomlinsona s firmou Nails Inc. nám priniesla len dobré veci. V prípade, že ste zabudli, toto je dievča, ktoré zaviedlo kovový zlatý sprej na lak na nechty, vynález, ktorý nám dal najjednoduchšie manikúry nášho života. A dnes Lottie rozširuje svoju stopu make-upu, alebo by sme mali hovoriť s potlačou, s tým, čo cítime, je jej vlastné točenie na stále populárnej koncepcii pery.

SÚVISIACE: Nechajte nechty nechať prestávkou s priedušným nechtom

Zoznámte sa s kartami Matchbox na nechty a pery. Sady ponúkajú jeden lak na nechty a jednu zodpovedajúcu farbu na pery, čo je prvá vôľa značky do kozmetiky.

Zdá sa, že pekne ohľaduplné zváženie zodpovedajúce rúž na lak na nechty sa stáva čoraz populárnejším trendom. 

Súpravy sa dodávajú v štyroch kombináciách odtieňov – Out Out / Buzzin, Sick / Salt, Rascal / Hell a Babes / Mint.

SÚVISIACE: Zelení milovníci krásy budú nad týmto novým dezodorantom

Ak sa tieto slová ozývajú zvláštne známe, mohlo by to byť preto, že Lottie sa rozhodla pomenovať súpravy po slovách, ktoré jej a jej priatelia často používajú. Babe je nutnosťou, ak nás spýtate.

Lottie Tomlinson Matchbox - Embed 2016
Zdvorilosť

Nie je plynulá v Lotteovej lingvistike a potrebuje jasnejší popis odtieňov? Máme vás – farby sa pohybujú od jasne oranžovej až po prachovú ružu.

Súpravy Lottie x Nails Inc Matchbox sú dnes k dispozícii online v spoločnosti Sephora a Nails Inc a maloobchodné za 19 dolárov, čo naozaj nie je tak zlé pre dva plné veľkosti výrobkov. 

Páči sa nám to, Lottie. Veľmi sa nám to páči.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 − 76 =

map