Lucy Hale’s $ 11 Red Lipstick zapáli radosť z vášho života

Nie je žiadnym tajomstvom, že Roztomilé mrchy obsadenie má vec na vlasy a make-up. V každodennom živote sa ocitáme v tmavých rúžoch Shay Mitchellových a Lucy Haleovej. Je celkom možné, že naša obľúbená cena ukáže až do dnešného dňa, keď Lucy Hale vysielal Posh Spice na iHeartRadio Music Awards. Ale nie je to len vtedy, keď sa červený koberec rozvinie, že my pozrite si hviezdne krásy LH. 

Nie, nie – vie, že slúži #impresívny účes, očné linky, rúž, a ďalšie na reg. 

Zatiaľ čo sa zvyčajne ocitáme v odtieňoch rúžov ​​Lucy Haleovej, označte. urobil nás solídny a odhalil presný odtieň značky Instagram.

SÚVISIACE: #Impressed: Paleta Eyeshadow Kylie Jenner vypredaná za minútu

#Regram @kdeenihan: Ako klasické, ako to príde. ❤️���� Značka Ambassador @lucyhale má na sebe značku. Lipclick Matte Lipstick v siréne ��

Fotografie odoslaná značkou. dievča (@ markgirl) dňa

Make up umelec Kelsey Deenihan, genialita za Lucyho ikonický vampýrsky vzhľad a toľko ďalších, pôvodne zdieľali fotografiu herečky / speváčky hojdajúcich sa potiahnutých vlasov a odvážny červený pery, ktorý sme okamžite pridali do nášho mentálneho (a nekonečného) zoznamu vyzerajúcich vyskúšať.

Skôr ako sa dostaneme k dobrým veciam, myslím, že musíme chvíľu zabudnúť na obočie Lucy Haleovej. Ide o doslovnú definíciu odvážnych a krásnych.

mark. robili náš deň ešte lepšie, keď oni re-programovať Kelseyovi obrázok a dodal, že Lucy je odvážna červená rúž. Lipclick Matte Lipstick v siréne ($ 11; avon.com).

vy sila už máte ako 90 ďalších červených rúšok, ale nikdy nemôžete mať dosť, správne?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 10 = 18

map