Má Kim Kardashian pred tréningom celulitída trik naozaj funguje?

Ak ste držali krok s Kim Kardashian na sociálnych médiách alebo jej aplikácie, budete vedieť, že sa nestíha od vyhadzovania tipu krásy alebo dvoch a zdieľanie, aké produkty v súčasnosti používa. Minulý týždeň nás Kardashian previedol po celej rannej rutine starostlivosti o pleť na Snapchate. Vzhľadom na to, že má vždy jasnú, žiariacu pleť, nebolo nás prekvapením, že Kardashian nešetrí žiadne detaily so šiestimi produktovými zostavami. Avšak jeden Snap vo svojom príbehu, ktorý nás donútil k poklepaniu, je, keď sa dostala k nejakému triku na prevenciu a minimalizáciu celulitídy.

Kardashian vysvetľuje, že tria telo olejov (ktoré niekedy kombinuje) navlečie kvôli dodatočnej vlhkosti, ale rád ich aplikuje aj predtým, než začne ráno, pretože počuje, že pomáha pokožke ostať pevná. Jej záchody? Elizabeth Arden Eight Hour Cream All Over Miracle Oil ($ 28; elizabeth.sk), Blue Lagoon Iceland Silica Zmäkčujúci kúpeľový a tekutý olej ($ 40; bluelagoon.com) a Noodle & Boo Elasticity Oil ($ 18; dermstore.com).

SÚVISIACE S SÚVISIACI: Toto sú presné produkty, ktoré Kim K. kladie na tvár každý deň

Na trhu je celá záplava výrobkov a zariadení, ktoré sa venujú liečbe celulitídy, ale museli sme zistiť, či je nepríjemná kožná otázka, ktorú väčšina z nás postihuje, by mohla byť taká jednoduchá, ako je škárovanie niektorých olejov. “Koža každého človeka je odlišná a aj keď si myslím, že je chvályhodné, že Kim Kardashian sa postará o jej pleť takýmto spôsobom, niektorí ľudia môžu predtým, než začnú trénovať, krýt krémom a olejom a môžu sa lepšie aplikovať po cvičení”, hovorí Dermatológka v New Yorku Dr. Jeannette Grafová. Ak máte pleť náchylnú na akné, teplo a trenie, ktoré sa vyskytujú počas vašej telocvične, môžu spôsobiť podráždenie a vyvolať výpadky.

Zatiaľ čo Kardashianove oleje môžu byť extrémne hydratačné a môžu zlepšiť celkový stav pokožky, vrátane pevnosti a elasticity, je pravdepodobné, že nie sú liekmi pre celulitídu. “Celulitída je genetický stav a samotná krém, pokiaľ nie je hlboko a pevne masírovať do pokožky, aby vytvorila lymfatickú drenáž, skutočne nepomôže celulitídu,” hovorí Dr. Graf.

SÚVISIACE: Editor testovaný: Môže tieto 3 produkty skutočne znížiť celulitídu?

Namiesto toho Dr. Graf odporúča prijať zdravú alkalickú diétu, ktorá udržiava vyrovnanú hladinu pH v organizme, pravidelné cvičenie, vyhýbanie sa rafinovaným kyselinám a piť veľa vody s citrónom, aby sa udržala celulitída v zátoke. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 − 34 =

map