Má zubná pasta naozaj pracovať, aby sa zbavili Zits?

Bez ohľadu na to, či to bolo z vyhľadávania Pinterest, radu vašej matky alebo z náhodných domácich nápravných opatrení, ktoré ste našli v službe Google, existuje šanca, že ste počuli o starom roztoku zubnej pasty, aby ste sa rýchlo zbavili zit. Ale skôr, než pôjdete do postele, skutočne pracujete, rozmaznáva si zubnú pastu cez pupienok? Niektorí ľudia vám povedia, že sa zobudia s výrazne menšou škvrnou. Ostatné povedajú, že v skutočnosti nič neurobila. Na odstránenie zmätok sme sa obrátili na profesionálneho zákazníka, aby sme zistili jej odborný názor na starostlivosť o pleť.

Takže tu je dohoda, je to jedna z tých áno a žiadne situácie. Bude úplne zmiznúť cez noc? Pravdepodobne nie, ale ten močový materiál, ktorý používate na zuby, by mohol byť prospešný pri vyčistení miesta.

VIDEO: Ikonické farby: MAC Lip Liner v koreni

“Použitie zubnej pasty na odstránenie vady môže fungovať v štipce, ale na trhu existuje oveľa lepšie riešenie pre liečbu zitov,” vysvetľuje dermatológ Dr. Elizabeth Tanzi.

Takže odkiaľ pochádza logika vloženia zubnej pasty na vašu pokožku?

SÚVISIACE: Pracuje neskoro v noci lepšie pre vaše telo?

Dr Tanzi hovorí, že bežné zložky v zubných pastách – myslia si, že peroxid vodíka, sóda z pečiva alebo silika-môže sušiť na koži, a tak vyschnúť pupienok.

Čo teda Dr. Tanzi naznačuje, ak zubná pasta nie je jej obľúbenou voľbou? Odporúča, aby sa predišlo nadmernému odlupovaniu, čo spôsobí podráždenie a rozhodne sa o tom, že má 1% hydrokortizónový krém,.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

60 + = 61

map