MAC Fitness-inšpirovaná make-upová linka môže byť lepšia ako endorfíny

Skvelá geniálna postava Reese Witherspoon Elle Woods kedysi povedala: “Cvičenie vám dáva endorfíny. Endorfíny vás robia šťastnými. “Ale viete, čo vám ešte urobí rovnako pekné? Nová kolekcia make-upu inšpirovaná aplikáciou MAC. Vážne, pripravte sa na pocit, ktorý bude súperovi vysoký.

Nová kolekcia Work It Out značky beauty je označená ako “vysoko výkonná farba”, ktorá spĺňa “umenie fitness”. A to pre vás znamená celú líniu naplnenú svetlou a hravou rúžovou, očné linky a lesklými odtieňmi, ako aj niekoľko farebných maskárov v grafickom neónovom balení. K dispozícii sú tiež tri rôzne verzie MAC Studio Studio Quiktrick Stick, zvýrazňovacie, bronzovacie a konturovacie produkty.

MAC Work It Out - 1
Zdvorilosť Mac
MAC Work It Out - 3
Zdvorilosť Mac

Ale tieto nie sú navrhnuté tak, aby pretrvali cez spotenú spinovú triedu alebo vám pomohli falošným “make-up makeupom” vyzerať, ako sme videli z mnohých značiek, ktoré sa zaoberajú pohybom athleisure. MAC priniesol tému “fitness” do hry v duchovnom pomenovaní každého produktu. “Bi-ceptual” je béžová rúž, zatiaľ čo bublina gumovej ružovej cystovej glazúry bola označená ako “Sixxx Pack”. Samotný chladný detský ružový glazúrový lesk dostal meno “Oh My Lunge!” A budeme ju potrebovať okamžite po uvoľnení.

MAC Work It Out - 5
Zdvorilosť Mac

PRIPRAVENÉ: Pripravky na make-up, ktoré tiež riešia vaše najhoršie kožné boje

Hoci musíme povedať, že najkrajšie mená boli dané MAC In Extreme Dimension Lash Mascara. “Squat It, Sugar”, “Well-Toned” a “Hottie s telom” sú len niektoré z rúrok riasenky v rade.

Výrobky s obmedzenou edíciou sa pohybujú od 12 do 37 USD a budú dostupné od 2. do 13. apríla. 

Len málo vecí nás vyvolalo nadšením o koncepte cvičenia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 − = 21

map