MAC Just Made Nakupovanie na vaše jeseň Vampy Rúž Ľahko

tk
Zdvorilosť

Erin Lukas

05 októbra 2017 @ 12:45 hod

Prechod na bohatšiu, tmavšiu farbu rtu, keď prvý deň pádu hity je trochu ako nosenie florals na jar – to nie je prelomové. Ale to nezastaví používanie od dosiahnutia oxblood alebo tehlovej červenej rúže, ak koža počasie hity.

MAC zdieľa ten istý sentiment, čo je dôvod, prečo značka make-upu vytvorila celú kolekciu vampyových rúžov, ktoré klesnú v obchodoch niekoľko dní pred Halloweenom 26. októbra (náhoda?).

Kolekcia Velvet Matte sa skladá z deviatich rôznych odtieňov, ktoré zahŕňajú preferencie rúžov ​​každého. Existuje viac tradičných farieb vampy, ako je bohatá vínna farba, na viac neortodoxných odtieňov, ako je šedo-fialová. A tieto rúžy naozaj žijú až po ich meno: Na rozdiel od mnohých matných vzorcov, ktoré môžu byť suché a šupinaté s opotrebovaním, tieto guľky hladko hladko s povrchovou úpravou, ktorú je možné opísať len ako samet.

Pokračujte v posúvaní a uvidíte všetkých deväť odtieňov a začnite plánovať zvyšok vášho šatníka na ochranu rúk skôr, než sa počítači MAC zberu do konca tohto mesiaca.

VIDEO: 5 Essentials Kit Makeup Kit pod 50 dolárov

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

87 + = 96

map