Maisie Williamsova kaderníctvo vám dá život

Po Khloe Kardashianovej, Maisie Williamsová taktiež skočí na dvojnásobnú bundu a nemohli sme byť šťastnejší. 

Herečka je v súčasnosti v Londýne na podporu novej sezóny Hra o tróny kde sa objavila na epizóde Alana Carra Chatty Man šou. Williams mal krátke kovové šaty a ružový ret, ale jej vlasové chlpy úplne ukradli show. So. CUTE – a úplne vysielanie Baby Spice, nie? 

SÚVISIACE: Táto detská fotka Maisie Williamsovej dokazuje, že sa narodila hrať Aryu Stark na tráve

Báječná Maisie Williamsová / Arya Starková z Game of Thrones nosia naše SS16 kovové šaty na dnešnej Chatty Man – LOVE THIS, ona je tak kopať zadok na GOT ⭐️⭐️⭐️ #MaisieWilliams #AryaStark #ChattyMan #AlanCarr #GameOfThrones

Fotografie zverejnená spoločnosťou KIRSTY WARD (@kirstywarduk)

Pre všetkých GOT fanúšikov, tiež znelo o tom, ako sa obsadenie prehliadky podarilo zachovať smrť Jona Snowa tajomstvom (čo nazývame ako najlepšie uchované tajomstvo v nedávnej histórii).

“Vzal som si na seba, aby som klamal absolútne každému novinárovi, každému fanúšikovi a všetkým, ktorí mi prišli, bolo to naozaj zábavné, pretože fanúšikovia prídu ku mne a sú ako” Viem, že o tom nemôžeš hovoriť, ale je Jon Sneh mŕtvych ?, “všetko chichotá a ja by som bol ako ‘Áno, že je mŕtvy,'” povedal Williams.

Pokiaľ nám stále dáva vlasy, nemôžeme na Maisie naštvať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − = 35

map