Mal som najhlbšie pery EVER.

Každý si spomína prvý kozmetický výrobok, ktorý si kúpil pre seba. Možno to bol základ, ktorý vaša staršia sestra nosila, alebo paletu očných tieňov, ktorú odporučil váš najlepší priateľ. Pre mňa to prisahalo lesk na pery Paris Hilton. 

Bolo to rok 2003 a bol som prvýkrát na strednej škole. Aj keď som nikdy nezmeškol epizódu prvého obdobia Jednoduchý život, Nevlastnil som si froté froté Juicy Couture, nosím vlasové predĺženie, alebo som raz narazil do solária počas svojej vlády ako realistická televízna hviezda. V podstate aj napriek tomu, že som v každom týždni vždy sledoval, koľkokrát dievčatá povedali “to je horúco” v jednej epizóde, nebol som naozaj parížskym fanúšikom. 

SPRIEVOD: Rytina krásy Paris Hilton nie je to, čo by ste očakávali – je to lepšie

To, čo som urobil (a ešte stále) má spoločné s Hilton, je naša obluda voči odvážnym, jasným rúžom. Okrem starého Hollywoodu inšpirovaného okamihu červeného koberca, kde nosila červené pery, Hilton je verná svojmu podpisu lesklému nahému lesku na pery. Vymeniť hladký lesk za mauwe-ružovú rúž a okrem niekoľkých výnimiek som rovnaká aj ja. 

A presný odtieň, ktorý bol fanúšikom už viac ako desať rokov silný? MAC Lipglass v Prrr. Je to mäkký pinky-broskyňový odtieň s náznakom ľadového lesku, ktorý nedokázal odolávať žiadny mladý dospelý dospelý – vrátane mňa. Spomínam si, že som čítal citát od Hilton o tom, ako veľmi milovala lesk na pery pri štúdiu stránok Teen ľudí, jeden z mnohých časopisov som nútil moju mámu, aby ma vyzdvihol na obchode s potravinami.

MAC Lipglass in Prrr
Zdvorilosť
MAC
$ 17

NAKUPUJ TERAZ

Mal som na sebe makeup, pretože som bol v 7. ročníku. Moja mama si zakúpila drogistickú nadáciu, aby zakryla moje škvrny spôsobené puberty a trblietavé fialové očné tiene, ktoré som nosil každý deň, čo som ešte stále ľutoval a trúchol sa dodnes. Ale aj keď moja mama podporovala môj záujem o make-up, ona nakreslil líniu pri kúpe akýchkoľvek produktov pre mňa, ktoré boli viac ako 10 dolárov. 

MAC bola v tejto dobe nielen populárnou značkou krásy na stránkach všetkých teenagerských časopisov, ktoré som čítal, ale aj medzi mojimi priateľmi v škole. Vzhľadom na to, že je to cenovo výhodné miesto medzi drogériou a prestížnymi značkami, nebolo to uber-cenovo dostupné pre teenagerov ako som ja, ktorí nemali pracovné miesta na čiastočný úväzok, a preto boli jeho výrobky považované za luxusné. 

TÝKAJÚCE SA: Glossy na pery, ktoré dávajú vašu 7th grade tubu na hanbu 

Keď som mal vianočné darčekové peniaze od mojich príbuzných toho roka, rozhodol som sa, že konečne budem “rozmaznávať” a získať svoj prvý MAC produkt. Farebná škála značky a pravidelné zbierky s limitovanou edíciou si vybrali, čo sa má stať ťažko povedať, ale potom som si spomenula neutrálny lesk na pery Hilton. 

Spýtal som sa mojej mamy, aby ma priviedla do jedného nákupného centra, ktorý sme mali v kanadskom meste, v ktorom som vyrastala a odvezla ma na počítadlo MAC v Hudsonovom zálive. Ale spomienka na čas, ktorý som prvýkrát nosil Prrr, je to, čo je najživšie. Hustá formulácia znamenala, že potrebujem iba jediné premiestnenie s aplikátorom na nohy na nohy, aby som úplne pokryl svoje pery. Bolo to úžasne odrazné a tak husté, že keď som otvoril ústa, aby som sa rozprával, struny lesku visiace medzi mojimi hornými a spodnými piermi vyzerali ako ekvivalent, keď použijete lepiacu tyčku na pripevnenie dvoch kusov papiera a odtiahnite ich pred uschnutím lepidla. 

VIDEO: Najhorúcejšie trendy z rúk aj napriek desaťročia 

Nezáleželo na tom, že by sa drobné bagety, ktoré by som zvyčajne dostali z kaviarne školy na obed, ležal v lesku a ja som bol hrdý, že ju vytiahnem z vrecka a znova ju aplikujem, aj keď majú MAC lesky veľkú zostávajúcu silu a dotyk ups neboli skutočne potrebné. 

Nakoniec som bol unavený z lesku a presťahoval sa na MAC Pro Fluidline gélové očné linky MAC ($ 17, nordstrom.com), aby dokonalé jemné mačkovanie, pohľad, ktorý som stále nosil vo väčšine dní. Napriek tomu, že som odhodil svoj MAC Lipglass, mal trvalé miesto v zásuvke na make-up v kúpeľni, rovnako ako všetky moje otázky Teen ľudí boli uložené pod mojou posteľou, kým sme odišli z môjho detského domova, keď mi bolo 18 rokov. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 − 30 =

map