Mám obočie mikroblané a to doslova zmenilo môj život

Rovnako ako väčšina žien som mal obtiažne vzťahy s obočím. Narodila som sa s plným obočím, ale v mimoriadne tmavom momente v siedmej triede som sa vkrádala do kúpeľne svojej matky, ukradla jej pinzety a vytrhala ju do veľmi tenkej, takmer neexistujúcej čiary. 

Moji priatelia nezasmútili – vôbec to bolo v roku 2002, ale moja matka bola zúrila, keď ich videla, a povedala mi, že by som to ľutovala. Pravdivé proroky mojej matky, moje obočie neboli nikdy rovnaké –niekedy. Naplnil som ich už roky a aj keď vyzerali dobre, vyzerali dobre, vyplnili. 

Odstúpil som už dávno pred mojim osudom. Ale pred 5 mesiacmi som objavil riešenie mojich problémov s obočím: Microblading, čo je semi-permanentné tetovanie. Procedúra používa veľmi malé ihly na čerpanie malých ťahov rukou, ktoré napodobňujú vzhľad jednotlivých prameňov vlasov. 

VIDEO: 10 obvodov na obočie pre dokonalé oblúky

 

Všetci sme čítali sprievodcov, ale skúsenosť s tým, ako to urobiť, je, prekvapujúco, veľmi odlišná. Išiel som do kancelárie Pireta Aavy, A.K.A. doktorka obočia. Prešiel som jej Instagram a chlapík V štýle zamestnankyňa zaobchádzala za jej zručnosti, takže som vedel, že moje obočie sú v dobrých rukách.

Piret začal používať očné linky na kreslenie tvaru, ktorý som si vyžiadal – niekoľkokrát vďaka nervom – byť “super prirodzený.” Potom, čo ste schválili tvar, mieša pre vás vlastnú farbu (moja bola nazývaná “čokoládová hľuzovka”). Potom vám ukáže ihlu, čo je malý objekt podobný peru, ktorý je skutočne zložený z mnohých iných malých ihiel, podobných tým, ktoré sa používajú na akupunktúru. 

PRED:

Microblading
Kyleen James

Predtým, než Piret začal s postupom, vložila mi oblasť obočie do tlmeného krému a potom mi podala dve stlačené guličky. Až potom som si myslela: Ó, hovno, to bude zranenie? Stresové loptičky, jednoznačne neúčinné, ustúpili do mini paniky o tom, čo sa stane: Cudzinec sa chystá tetovať do tváre. Tetovanie. My. tvár. 

Som rozumný gal; Piret by nemal jednoročný čakací list, ak by nebola najlepšia v obchode. Po tom, ako som internky odhodil svoje poverenia, uklidnil som sa a nechal som ju robiť. 

Celý postup trval približne hodinu a pol; počiatočný tvarový obrys trvá 35 minút a skutočné mikrobladenie trvá ďalších 40. Keď skončila, merala ich, aby sa ubezpečila, že sú vyrovnané a práve tak bolo moje obočie perfektné. 

Prvá otázka, ktorú som dostala, bola: “Bola to zranená?” Jedným slovom: Áno. Zatiaľ čo postup nebol veľmi bolestivý, existujú určité nepríjemné pocity. Pre mňa bol však zvuk skutočne horší ako bolesť. Vzhľadom k tomu, vaše obočie sú v tesnej blízkosti vašich uší, každý úder bol sprevádzaný krištáľovo čistý škrabanie zvuk.

Zatiaľ čo postup bol rýchly, následná starostlivosť trvá viac ako týždeň. Piret mi dal prísne pokyny a vysvetlil, že musím udržať moje obočie sedem dní suché – vyhýbať sa vodným a potu vyvolávajúcim činnostiam – a nábožensky používať vazelínu ako pravidelné tetovanie. Môj obočie mierne olúpal druhý týždeň po obliekaní, čo spôsobilo, že Piretovo prísne varovanie neberie oveľa ťažšie sledovať. 

PO:

Microblading After

Každý reaguje inak na farbivo, takže 30 dní po prvej návšteve sa vrátite k rýchlemu 40-minútovému dotyku, aby ste vyplnili ďalšie definovanie alebo stmavnutie obočia. Potom máte perfektné obočie po dobu jedného až troch rokov. 

SÚVISIACE: Do a don’ts of Microblading Vaše obočie

Bez preháňania zmenil mi microblading môj život. Šetriam toľko času ráno, keď som nepletala obočie a keď som šiel bez make-upu, cítim sa, že to všetko zostavilo. Tvar zlepšil moje oči a mierne zmenil tvári blízkych priateľov opýtať sa, čo som urobil a prečo vyzerám tak dobre, a spolupracovníci ma zastavili v chodbách, aby mi komplikovali obočie. 

Aj keď je to drahý postup (1500 dolárov plus daň), stojí to za každý penny. Moje obočie nikdy nevyzeralo lepšie – dokonca ešte pred veľkým incidentom sedliackej triedy. Dokonca aj moja mama súhlasí!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + = 10

map