Maska Vinyl Couture značky Yves Saint Laurent je nová čierna

Ako mám rád jet-čierna riasenka? Dovoľte mi spočítať spôsoby: niekoľko výkyvov mojej trubice okamžite definuje, predlžuje riasy a okamžite prebúdza moje oči – bez ohľadu na to, ako malý spánok som mohol mať už predtým. Jediná vec, s ktorou som viac verná ako čierna riasenka, je moje ranná káva. Bez ohľadu na to, aké lichotivé by mohlo byť, vstreknutie riasenky z farebnej odrody do mojej rutiny bolo asi tak pravdepodobné, ako prechod na dekaf – až teraz.

Zadajte Yves Saint Lauren Mascara Vinyl Couture (29 dolárov za kus, yslbeautyus.com). Každý z deviatich odtieňov technickej farby je žiarivý, trblietavý a krásny vo svojich rúrach – a absolútne desivý voči černošským lojálnikom, až kým nenarazí na vaše riasy. Okrem pridania niektorých vážnych farieb do rias, vzorec dáva objem, dĺžku, podmienky a listy riasy s lesklou povrchovou úpravou, ktorá nie je vločka alebo získať kravatu do polovice dňa. 

YSL Mascara - Embed 1
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Ako nosiť farebné riasenky pre každú farbu očí

Jedna srsť modrej pokryla moje riasy s umývaním elektrickej modrej, ktorá sa necítila príliš odvážne pre farebnú prvú časovaciu maska, pretože farba prebieha o niečo trochu tmavšie, ako sa zdá v skúmavke, ak ju nevytvoríte s viacerými kabáty. Niekoľko netopierov modrých rias mi nedostalo príliš veľa druhých pohľadov, ale náznak farebnej tónovej farby bol dosť na to, aby som zvýšil modré oči.  

YSL Mascara - Embed 3
Zdvorilosť

Golden Sparkle je presne taký reklamný: jeho zlatený, trblietavý a moja vnútorná mladistva zomierala, aby to skúsila. Jedno prúdenie mi úplne zakrylo riasy v iskrích, ale zatiaľ čo môj modrý riasenkový test mal pocit dobrodružstva, ale nebol som pripravený urobiť čokoľvek tiež blázon. Namiesto toho som si vybral vrstvu Golden Sparkle cez moju vernú čiernu riasenku. Výsledok: riasy vhodné pre pôvab disco 70. rokov a nie ako to, že ste zaútočili na strednú školu Caboodle.

Dekaf nemusia byť novou kávou, ale Mascara Vinyl Couture značky YSL sa rýchlo stáva novou čiernou s každým mrknutím.  

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 83 = 91

map