Miss Amerika prisahá do tohto veľmi neočakávaného kozmetického produktu 7 dolárov drogérie

Myslíte si, že ste odborník na súťaž, pretože ste videli každú epizódu Toddlers and Tiaras? Zamysli sa znova. Úspech, konkrétne v prípade slečny Ameriky, ide oveľa dlhšie ako jedna noc, ktorú vidíte vysielané v televízii. Miss America 2017, Savvy Shields, môže za to zaručiť. Ako súčasť svojho titulu a štipendia strávila minulý rok cestovaním po celom svete a propagovala jej platformu “Eat Better, Live Better”, návštevy organizácií a low-key, ktorá sa stáva profesionálom pri balení a behu v podpätkoch.

Arkansas domorodec zastavil V štýle HQ sa s nami rozprávala o vnútornom svete súťaže Miss America a keď sme sa dozvedeli, ako jej trvalo päť rokov, aby sa pripravila na svoju úlohu, odhalila tajomstvá krásy, ktoré sme vždy chceli vedieť. Ako sa 50 žien pripravuje spoločne v zákulisí a všetci vyzerajú bezchybne – bez toho, aby si razili rúž na zuby alebo akékoľvek deodoranty na svojich šatách? A aké krásy triky zaberali v priebehu rokov?

SPOJENÉ: najkrajšie nechty vzory skúsiť toto pád

Pre Savvy Shields, navyše priznáva, že dokáže urobiť vlasy a make-up za 14 minút (!!!), zvládla umenie rýchleho a perfektného manikúra vďaka nákupu krásy drogérie. KISS Pres-Na nechty ($ 7; target.com).

“Nemám čas na to, aby som si nechal nechty, takže sa snažím nájsť veci na cestách a ľahko sa dostanem, to je to, čím som sa stal pro,” hovorí Shields. nemajú čas maľovať, stačí stlačiť a ísť. “

#NostalgiaAkour Edition ACM. ✨

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Savvy Shields (@savvyjanine)

 

Ale jej know-how v oblasti drogerie sa nezastaví pri výrobkoch na nechty. Shields nám v skutočnosti povedal, že sa plne spolieha na ich celú rutinu.

“Keď som Miss America, musím cestovať po krajine a ja som len na letiskách alebo tam sú ďalšie dvere Walgreenovej – moje obľúbené produkty sú tie, ktoré môžem získať v spoločnosti Walgreen,” vysvetľuje. “My CoverGirl concealer alebo L’Oreal Foundation a veci, ktoré môžem veľmi ľahko pristupovať – ​​sú to moje najobľúbenejšie.” Dokonca sme si všimli, že si dala na korunu iba dva bobby kolíky. Pre záznam, máme ťažké, aby sa čelenka držala na mieste.

Prvý deň slečny Ameriky .. .. ️☀️☀️ Len tisíce odlišných pocitov po celú dobu. Väčšinou tieto -> ☺️�������� || šaty: @dillards v Pinnacle Hills

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Savvy Shields (@savvyjanine)

 

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

Pokiaľ ide o to, ako sa pred jedným rokom pripravila na časť večere? “Aby som si zvykla byť v bikinách a vysokých podpätkoch, jednoducho by som ju nosila po celý čas,” povedala V štýle počas živého videa služby Facebook. “Rovnako ako v mojom dome sa snažím, aby to bolo normálne, je to taká bezprecedentná a nepochopiteľná situácia … Ja by som si to stále nosila, aby som sa uistil, že je to normálne, budem v poriadku, že to nebude musieť urobiť znova . “

Vracajúca sa na Boardwalk Hall v Atlantic City, Miss America 2018 sa v nedeľu 10. septembra o 9.00 hod. EST na ABC.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

60 − = 54

map