Model Candice Huffine je obľúbený Triedy Fitness sú tak relatable

Candice Huffine
Matias Indjic / Figarophoto / Getty Images

Angelique Serrano

6. júla 2018 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Candice Huffine si myslí, že komfortné zóny sú nadhodnotené. “Na konci roka 2015 sa môj manžel opovážil, aby som mohol spraviť novoročné rozhodnutie,” hovorí model. “Začal som pomaly, bežal kilometro denne, ale nie každý deň. Keď som sa začala cítiť pohodlne, išiel som o niečo ďalej. “Prešla z cesty šepotami pochybností. “Bál sa mi to. Cítil som, že moje telo nie je telo bežca. [Myslel som, že budem pomalý. “Keď však prekročila cieľovú čiaru maratónu v roku 2017 v Bostone,” povedala som si, že nikdy nepoviem, že nemôžem niečo urobiť znova. Bolo to ťažké a desivé a najspoľahlivejšie, čo som kedy urobil. “

Vzťahuje sa: Modelka módnych pravidiel Candice Huffine vždy prestávky

Dnes Huffine chce, aby každá žena definovala wellness podľa svojich vlastných podmienok, či už je to jogging alebo sa len učí, ako povedať nie. “Nemyslím si, že musíte mať maratón, aby ste mali spojenie s vaším telom. Starostlivosť o seba je skúmanie seba samého – to, čo vyzerá na vás, je dokonalé. “Tu tajomstvá sebaobsluhy zostávajú fit a cítia jej najlepšie – sú presne tak relatívne a luxusné, ako by ste očakávali.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 42 = 48

map