Môže tento telový krém pomôcť vám svietiť jasne ako diamant?

Nechcem povedať nie, ak mi niekto chce poslať sadu diamantových kolíkov, ale je to skoro zaručené, že stratím jemné šperky. Takže lepším plánom je držať sa kozmetických výrobkov, ktoré sú vyrábané alebo tvarované po drahokamy. Crystal lip art? Som tu na to. Masky na obličky so zlatom? Áno.

A môžete predpokladať zo všetkého, že som bol pre telový krém z diamantového prachu! Mýdlo a sláva práve prerobili svoje slávne spravodlivé telo maslo (zrejme vane z týchto vecí sa predáva každých 20 sekúnd) na obmedzenú dobu, a to bude plniť tvoje 90. body tmavo sny. 

Takže najskôr dajme malé pozadie na telo masla. Tu je to, s čím pracujeme! Vzorec je vyrobený zo zložiek, ako je bambucké maslo a kokosový olej, aby hydratoval stopky, zatiaľ čo má mimoriadne príjemnú citrusovú vôňu. Diamond Edition ($ 15; ulta.com) však získala extravagantný dizajn. Je to infúzia s trblietavými sľudovými práškami a diamantovým prachom – a dovoľte mi, aby som vám povedal, že svet bude schopný povedať. 

Nie je to len žiara, ktorú vaše končatiny dostanú z dobre zvlhčujúcej látky. Budete skutočne vidieť svetlo odrážajúce lesk a iskru po celej vaše ruky a nohy. Bol som neuveriteľne liberálny s mojej žiadosti, a tak som bol šokovaný vidieť, ako jasne som žiaril ako diamant (ľúto, musel), keď som sa dostal zo sprchy. 

SÚVISIACE: Tu je úloha o suché čistenie tváre

Značka odporúča, aby ste ju použili po výstupe zo sprchy, s ktorou som úplne súhlasil, ale zachránil by som ju za vašu dennú krásu a možno nie, keď sa chystáte do postele. Chcete, aby ľudia videli ten lesk!

Nosím ho práve teraz bez rukávov a nemám ležať, je to všetko, čo sa zdá, oveľa oveľa lepšie – alebo aspoň mi dovoliť, aby som sa dostal do mojich 90. rokov Britney Spearsových cieľov v ” dospelý “móda. Robíš to, čo musíš urobiť. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 − 8 =

map