Musíte vidieť strašidelné nové tetovanie Frances Bean Cobain

Bolo tam veľa celebrít tetovanie v poslednej dobe. Videli sme, že Cara Delevingne dostala tetovanie na slon, Ariana Grande dostane monogramové tetovanie a Sofia Richie dva tetovanie – z ktorých jedna bola biblická pasáž spolu s jej priezviskom napustené za ucho. Bella Thorne, na druhej strane, dostala tetovanie “Wild Kitty” na jej teľatá.

A zatiaľ čo monogramy a tetovanie prstov sa zdajú byť “ďalšou veľkou vecou”, Frances Bean Cobain, dcéra Kurt Cobain a Courtney Love, nám znova premýšľajú, že tento sentiment (a dostal nás do ducha Halloweenu) s jej najnovším darebným tetovaním.

SÚVISIACE: 4 produkty na očné tiene, ktoré sú v podstate akvarel pre vaše očné viečka

Strašidelný �� pre @ space_witch666 #halfneedle

Fotografie vyslaná doktorom Woo Tattoom (@_dr_woo_) dňa

Celebrity tetovanie umelec Doctor Woo (FYI: On robil Cara Delevingne posledné tetovanie a je v podstate Instagram slávny v tomto bode) zdieľal fotografiu na jeho krmive Frances je nové tetovanie.

Umenie vyzerá ako stará školská duchovná posteľná tabuľa, okrajové oči a všetko. Voľba nie je vôbec prekvapivá, pretože Francesova náklonnosť k všetkým veciam je strašidelná – jej Instagram bio dokonca zahŕňa “nadšencov hororov” a “voodoo vibes”, takže viete, že to nerobíme.

A pamätajte si, že sme hovorili o všetkých ostatných celebritách, ktoré boli nedávno napustené? No, dnes sme zistili, že Maisie Williamsová a Sophie Turnerová dostali zodpovedajúce tetovanie. 

Takže kto bude ďalší? 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − 28 =

map