My Go-To spot Liečba nie je Zit Cream vôbec

Počas celej školy a mojich začiatkov 20. storočia som bola tou nepríjemnou osobou s jasnou kožou, ktorej rutina na starostlivosť o pokožku spočívala iba v čistení vodou a aplikácii zvlhčovača. To všetko sa zmenilo pred niekoľkými rokmi, keď som oficiálne vstúpil do môjho konca dvadsiateho storočia. Moja tvár bola napadnutá bolestivými, hormonálnymi cysty na mojom brade a čeľustiach, ktoré boli imúnne voči každej forme liečby akné – či už ide o sérum na báze kyseliny salicylovej, alebo kompletný rezací diár z mojej stravy.

Po bezúhonnom roku bez syrov som konečne navštívil dermatológa, ktorý mi predpísal spironolaktón, liek na krvný tlak, ktorý sa používa mimo označenie na liečbu hormonálnej akné. Odkedy som začal užívať pilulku na jar, boli moje výpadky pomerne pod kontrolou, s výnimkou nepárnych vád. To je dôvod, prečo je solídna spotová liečba stále dôležitá pre moju bežnú starostlivosť o pleť a ako spôsobil, že nedeľné Riley’s Saturn Sulfur Acne Treatment Mask získal miesto v mojej ordinácii pre lieky.

Súvisiace články: Najlepšie produkty pre cystickú akné, podľa dermatológov

Podobne ako na planéte je liečba pomenovaná, Saturn Maska v nedeľu Riley je naplnená sírou. Svetlo žltý prvok je naplnený antibakteriálnymi vlastnosťami, čo je to, čo robí takúto všestrannú zložku pre odstránenie viacerých foriem existujúcej akné a prevenciu budúcich výpadov.

nedeľa Riley's Saturn Sulfur Acne Treatment Mask
Zdvorilosť
Nedeľa Riley
$ 55

NAKUPUJ TERAZ

Vzorec obsahuje aj päť ďalších zložiek, ktoré sa bežne vyskytujú v produktoch starostlivosti o pleť proti akné, ako je bentonitová hlina, čajovníkový olej, olej manuka, tumerický a neem. Tieto mimoriadne výstuhy pomáhajú liečiť škody, redukujú sčervenanie a zlepšujú čistotu.

Kedykoľvek, keď sa po týždni, keď som bol príliš stresovaný alebo jedol niekoľko príliš veľa mastných neskoro nočných rezov pizze, sa mi podarilo dostať sa do mojich trubíc Saturnovej masky v nedeľu Rileyho. Vzhľadom k tomu, že moja koža nie je všeobecne mastná, ale citlivejšia ako ja, uprednostňujem dotyk neonovej zelenej masky na každom z mojich červených škvŕn a ponechám ju cez noc namiesto toho, aby som ju slatheroval ako tradičná tvárová maska.

VIDEO: 5 produktov, ktoré pomáhajú zinkovať pokožku

Po jednom použití vždy zisťujem, že moje zity sa výrazne zmenšili a v prípade bielych hláv nevyzerajú, že sa chystajú explodovať každú sekundu. Neexistuje žiadny nedostatok spotových úprav na trhu – či už hľadáte vzorec s medikovanými alebo prírodnými zložkami – ale na rozdiel od väčšiny výrobkov, ktoré som skúšal po viacerých ošetreniach, táto maska ​​nezanecháva vyschnutú, flaky prsteň, ktorý sa nedá skrývať s korektorom okolo pupienka, ktorú ste sa snažili vysať život von.

Zábavná skutočnosť: Som z toho strach E.T. odkedy som bol dieťa, ale ak jasné, nečistené póry znamenajú dávať do hry tovary cudzincov a vesmíru, považuj mi za konvertované.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 4 =

map