Naše vnútorné dieťa to stráca nad týmito leskmi na nechty Crayola

Skutočnosť: nakupovanie späť do školy bolo najlepšie. Celá myšlienka návratu do školy sa zvyčajne ukázala byť viac vzrušujúca než skutočný prvý deň v škole, vzhľadom na šialenstvo, ktoré by sme mali pri potápaní do zložiek Lisa Frankovej. Dokonca aj akcia výberu vašich ceruziek bola celá dohoda a kompletný pastelový set s vstavaným orezávačom sa nikdy nepodarilo, aby ste sa cítili ako najkrajší chlapec v škole, keď ste v prvý deň prešiel do triedy.

Bolo to horúca chvíľa od chvíle, keď sme boli nadšení nad školskými potrebami, a to najmä preto, že sme ich za chvíľu nekupovali, ale keď sa v našich schránkach dnes objavili správy o farbách Crayoly z Sally Hansenovej, tento pocit späť do školy bol spúšťané znova. Kozmetická značka spolupracuje so spoločnosťou Crayola na najslávnejších lakoch nechtov všetkých čias, inšpirovaných farbami, ktoré získali najviac z vášho setu.

VIDEO: Ako zvládnuť show Your Stripes Manikúra

 

SÚVISIACE: Mali by ste vidieť Čínu Glaze My Little Pony laky na nechty

Kolekcia obsahuje 12 z najpamätnejších farieb (kričať na Cerulean a karafiátové ružové) a určite rešpektujeme pozornosť detailom zaplateným každému z fliaš až po hranicu ohraničenú ochrannou známkou. Ešte lepšie sú laky z rodiny Insta-Dri Sally Hansen, ktorá, ak nie ste oboznámení s rozsahom, sľubuje 60 sekúnd suchého času. Fľaše sú cenené za 5 dolárov za pop, takže viete, že v rámci toho scholastickej knižnej veľtrh rozpočtu a bude pristáť v drogériách 1. júla. Medzi touto zostavou a China Glaze je My Little Pony rozsah, vaše letné manikúra sa chystá získať oveľa viac zábava.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 5 =

map