Nail Look: Neprístupné pastelové leštidlá na leto

nepriehľadný Polishes
Brian Henn (4); Jon Paterson

InStyle Staff

27. júna 2014 @ 10:30 hod

Všetci milujeme pastelky v lete, ale tradičné leštidlá často nezabíjajú módny úder, ktorý chceme. Ale nepriehľadné pastelové laky na nechty ponúkajú pocit modu a súčasne zdôrazňujú niektoré z najlepších módnych trendov sezóny (biely Birkenstocks, niekto?). Premýšľajte o hustých omráčení, ktoré sme videli ako na pristávacích dráhach (vrátane Badgley Mischka a Marchesa), tak aj na červenom koberci ako nechtové nechty pre dospelých. Pastelová manikúra, ktorá vyzerá ako dospelý, sa prekvapivo ľahko zvládne. Len postupujte podľa odborných odporúčaní od V štýleVýkonný redaktor Amy Synnott:

Prečo milujem nepriehľadný pastelový poľský …

1. Je to ľahké a letné. Nič nevyzerá lepšie s dvojicou ostrých bielych džínsov ako šplouchanie mliečneho ružového alebo levanduľového lesku.

2. Ale nie príliš roztomilý. Mlovek zelená, periwinkle modrá, Palm Beach korál … Za normálnych okolností sa tieto odtiene môžu zdať nešťastne dievčatko. Ale keď sú povrchové úpravy tak nepriehľadné ako krieda, efekt je pútavý a mod, ako biela mini-line mini pre vaše nechty (pozri Emma Roberts nehty, vyššie).

3. Farba sa objaví proti každému tónu pleti. Na rozdiel od, povedzme, vrstva z mojich bežných jarných sponiek, Essie Mademoiselle ($ 9; essie.com), tieto žiarivé odtiene nebudú mať všetky coy, akonáhle narazia vaše nechty posteľ. To, čo vidíte vo fľaši, je to, čo dostanete na vaše nechty, a tieto odvážne pastely vyžadujú, aby si všimli.

Kliknutím na našu galériu získate ďalšie tipy na dosiahnutie vzhľadu!

Pre ďalšie funkcie, ako je tento, vyzdvihnúť júlovú emisiu V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 − 22 =

map