Nájdené: Najlepšie Hack pre vaše prázdne Rúže Rúž

Boli by sme klamali, keby sme tvrdili, že sme úplne neroztrhli pokaždé, keď sme začali prichádzať k plastovému prstenu na spodku našich obľúbených rús. Nie je to dlhšie, kým ju nebudeme musieť vyhodiť a vyzdvihnúť ďalšiu, čiže ak farba nie je súčasťou nejakej obmedzenej edície, ktorá sa už nedá nájsť. Rozdelenie je taký sladký smútok.

Zadajte taliansku krásu bloggerku Luisu Simónovu s konečným záchranným balíkom, ktorý môže vyzerat ako nejaké vážne správanie Sid a Nancy, ale v skutočnosti pomáha predĺžiť životnosť vašej rúže. Pozrite sa na nižšie uvedené kroky.

Príspevok, ktorý zdieľa Luisa Simona (@luisa_simona) 19. mája 2017 v 2:02 PDT

Súvisiaci: Najlepšie rúžy z roku 2017

Simona začína vykopaním rúžu zo základne a potom prilepí farbu na lyžicu. Vyzerá to, že mierne ohriala rúrku tak, aby sa vzorec trochu ľahšie odstránil, takže ho možno budete chcieť zahriať na sekundu alebo dve, ak budete pracovať s tvrdohlavým vzorecom. Potom sa dotkne spodnej časti lyžice so zapaľovačom, ako vy, a nejako ju naleje do rúžovej palety bez rozliatia po celom bielom koberci.

VIDEO: Najlepšia krása kupuje ikonické farby: čerešne v snehu

Neuvedomili sme si, že v spodnej časti trubice sa skrýva veľa produktov. Zvyčajne, akonáhle sa naše pery dostanú do kontaktu s plastom, predpokladáme, že rúž má len niekoľko hodín pred tým, ako sa dostane do hodu.

Ak si myslíte, že tavenie rúžu v lyžičke spôsobuje, že ste nervózni k rozliatiu / je príliš grunge pre váš vkus, skúste rovnakú metódu s akýmkoľvek kovovým kontajnerom, kde sa rúž môže ľahko roztaviť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 + = 71

map