Najlepšie cestovné tašky na make-up, ktoré vás vlastne organizujú

Nalíčiť Bags
Getty Images

Tieto cestovné kozmetické prípady robia balenie na dovolenku oveľa jednoduchšie a hodia sa na každý produkt vo vašej rannej a večernej rutine.

Tieto cestovné kozmetické prípady robia balenie na dovolenku oveľa jednoduchšie a hodia sa na každý produkt vo vašej rannej a večernej rutine.

viac

Victoria Moorhouse

12. apríla 2018 @ 2:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Počúvajte, nechcete byť dievčaťom, ktoré musí zlikvidovať úplne nový Beautyblender, pretože ste ho vynechali na podlahe kúpeľne na letisku pri kopaní cez čiernu dieru cestovnej tašky na make-up. Bola som tam. Chucking 20 dolárov make-up huby v odpadkov bol bolestivý zážitok. 

To sa mohlo vyhnúť, keby som vytiahol vytlačený sáčok a investoval som do praktického makeupu, ktorý nielenže hodí všetky moje kozmetické výrobky, ale aj všetko organizované. 

Vzhľadom k tomu, špongie fiasko, mám, a to je vyrobené obaly pre pracovné cesty a dovolenky nekonečne jednoduchšie. Dobrá vec je, že “praktické” nemusí znamenať nudné. Týchto päť tašiek je šikovný, môže držať päť krokov ráno a bude trvať tak dlho, ako to mŕtvola kufra ste práve kúpili. 

VIDEO: mince: náklady na dovolenku ako Kar-Jenner

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map