Najlepšie eyelinery na drogy testované a schválené našimi redaktormi

TK
Rosdiana Ciaravolo / Getty

Erin Lukas

26 februára 2018 @ 18:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Rovnako ako pizza, eyeliner je jeden výrobok v make-up taške, ktorý nemusí byť drahé, aby nevyhnutne byť dobré. V skutočnosti väčšinu času táto skúsenosť nestojí za humbuk – ani za cenu.

Áno, je tu čas a miesto, kedy by ste chceli ozdobný dizajnérsky eyeliner, ale väčšinu dní nechcete, aby ste sa mŕtvolili pri obnovovaní vašej drahej linky. Jej náprotivok v drogerii bude fungovať rovnako dobre – a vy budete mať peniaze na neskorej nočnej plátky.

Bez ohľadu na to, či hľadáte najlepší gél na drogy, kvapalinu, cítenú špičku alebo vodotesné očné linky, sme tu, aby ste pomohli. Získali sme a testovali všetky možnosti v drogerii, aby sme zúžili to, čo sú to najlepšie z očných viečok na kreslenie každého typu línie od mačacieho oka po úzke línie.

Tu sme rozdelili tie najlepšie eyelinery na drogy pre každú potrebu.

VIDEO: 5 spôsobov, ako zlepšiť vaše riasy

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 − 64 =

map