Najlepšie čistiace prostriedky na liečivé látky, podľa dermatológov

jasný Skin Cleansers
Getty Images

Erin Lukas

Mar 12, 2018 @ 15:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Podporujeme, aby sme sa ospravedlňovali s ozdobnými výrobkami starostlivosti o pleť, keď to môže byť ospravedlniteľné. Na druhej strane nájdenie pevného nákupu drogérie môže byť skutočne magické. Koniec koncov, kto nemá rád šetrenie peňazí?

Udržujte krok vo svojej rutinnej viny-free tým, že drží na drogérie čistiace prostriedky. Premýšľajte o tom: Nikdy sa nebudete cítiť zle, keď oplachujete svoju rozumnú cenu a uvidíte, že vaše ťažko zarobené peniaze idú nadol.

Jediným problémom s čistiarňami drogérie je, že je to tak veľa možností. Preto sme požiadali top dermatológov, aby zistili, ktoré vzorce, ktorým dôverujú a odporúčajú svojim pacientom, aby ste mohli preskočiť pokus a omyl pri hľadaní správneho čistiaceho prostriedku pre potreby Vašej pleti.

Pokračujte v rolovaní za cenovo dostupné čistiace prostriedky na tvár, ktoré dermatológovia radi lákajú na drogériu.

VIDEO: 7 liečebných kúpeľov v domácnosti

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map