Najlepšie kocelenov na pokrytie až cystickej akné

cystická Acne Concealers
Time Inc. Photo Studio

Erin Lukas

9. mája 2018 @ 12:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nezáleží na tom, aký veľký alebo malý, pokrývajúce škvrny môžu byť ťažké. Ale cystické akné je v kategórii všetko vlastné. Použitie korektora bez toho, aby sa spekanie alebo usadzovanie zdalo byť takmer nemožné – najmä ak je to nesprávny vzorec. 

“Cystické akné môže byť ťažké zakryť, pretože pupienky môžu byť dosť tmavé a červené, nesprávne výrobky ich len zvýraznia,” vysvetľuje Chiao Li, make-up artist na Streeters. “Taktiež nechcete, aby váš korektor vypadal ako strnulý, suchý neporiadok na vrchole pupienka.”

Pri výbere korektora na krytie cystickej akné, make-up artist Courtney Perkins hovorí, že si vyberie vzorec, ktorý nie je príliš krémový. “Krémové maskovaní sa práve rozplynú,” hovorí. 

Pokiaľ ide o skutočné skrytie škvŕn, hovorí Li, “pokryť len pupienok a okolitú červenú oblasť. Nepoužívajte príliš veľa produktov, pretože nechceme, aby sa drobný vzhľad.” Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je použiť malú kefu, ako kefa alebo korektor kefy a malé množstvo produktu pre každý pupienok.  

Nasledujúcich sedem zakladateľov maskuje cystické akné tak dobre, budete skoro zabudnúť na váš zlý breakout. 

VIDEO: 4 základy pre kožu náchylnú na akné

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 63 = 68

map