Najlepšie korešpondenti na pokrytie každého typu pupienka

najlepší Concealers
Zdvorilosť

Victoria Moorhouse

Apr 02, 2018 @ 10:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Tu je presne to, čo sa stane, keď si všimnem zit na tvári. Po prvé, mám plné zvedavosť a spýtajte sa niekoho, kto je v okolí, ak je to tak že povšimnuteľný. Dokonca som vedel, že posielam selfies. Ďalej, ja pokus aby sa uklidnil (ale to sa naozaj nestalo) a snažte sa pamätať, že stres spôsobuje akné na prvom mieste. Nakoniec som zúrivo kopať cez moju tašku pre korektor, aby sa dočasne zmizol.

Aplikácia korektora je nakoniec váš záchranca maskovania zapáleného a podráždeného pupienka, ale iba ak používate správny druh. Vybrať jeden, ktorý nie je možné stavať alebo pridáva príliš veľa svietivosti na vašu pokožku bez dostatočného pokrytia a vyzerá to ešte horšie.

Toto nie je jeden make-up test-drive Predpokladám, že by ste chceli urobiť sami, tak som urobil prácu pre vás a našiel to najlepšie (a spoľahlivé) výrobky tam.

VIDEO: 6 najlepších liekov nájde menej ako 15 dolárov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

63 − 57 =

map