Najlepšie masky na odstránenie vašich pórov

pór Masks
Autorské práva 2018 Sergey Filimonov / Stocksy

Victoria Moorhouse

18. mája 2018 @ 10:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Uncogging pórov bývalo bolestivým, frustrujúcim zážitkom. Pórovité pásy nezabudli dostatočne silne na to, aby vytiahli nevyžiadanú poštu, a ja som bol zvedavý, že som túto záležitosť vzal do vlastných rúk (doslova). Jediná vec, ktorá funguje, okrem drahého facialistického menovania? masky. 

Balené s čistiacimi, exfoliačnými a vyčarujúcimi prísadami, ako je uhlie a hlina, sú tieto masky určené na vyčistenie a odstraňovanie nečistôt, trosiek a oleja v pórochvšetky v priebehu pol hodiny alebo menej. A pretože sú vyrovnané so zvlhčujúcimi a upokojujúcimi faktormi, vaša pokožka sa po umytí nebude cítiť suchá a pevná.

Existuje niekoľko možností masky, a tak som zúžil výber na sedem mojich najobľúbenejších favoritov na rôznych cenových bodoch. Posúvajte sa a vyhľadajte ich.

VIDEO: Najlepšie Drugstore Kozmetické výrobky, podľa V štýleje tím krásy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 7 = 9

map