Najlepšie nové produkty krásy leta 2018

letné Beauty
Zdvorilosť

Victoria Moorhouse

20. júna 2018 o 15:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Leto je moja obľúbená sezóna a pravdepodobne bude vždy. Vychujem v horúcom počasí a naozaj sa teším, že obsah lodí Aperol Spritz zasiahne môj krmivu Instagram. Okrem toho, aj keď milujem leto, pretože prináša masívny množstvo novej krásy. 

Podľa môjho názoru sme v strede jedného z najlepších letných produktov pre kozmetické výrobky vôbec. Spolu s rýchlo sa vstrebávajúcimi, neviditeľnými SPF, ktoré sa zásobujú, hľadáme odpoveď na boj proti chlórovým mosadzným vlasom, čo je ľahký korektor, ktorý vyrovná váš tón pleti a zakrýva zips a prirodzený a bezpečný záchvat -tanning. To je len skimming na povrchu. 

Na oslavu prvého oficiálneho dňa v lete som zažaloval 14 najzaujímavejších produktov, ktoré som ešte videl. Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, čo urobil zoznam a prečo stojí za to nakupovať. 

VIDEO: 6 produktov krásy pod 12 dolárov, ktoré by ste mali kúpiť od drogérie

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 2 =

map