Najlepšie odtiene pre každý tón pleti

najlepší Blush Shades Lead
Zdvorilosť

Erin Lukas

Mar 31, 2016 @ 4:15 pm
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Rýchlosť prečervenania na jablkách na tvárach je okamžitým liekom na tupú a slanú pleť, ale nájdenie presného odtieňa, ktorý prinesie prirodzený spláchnutie, nie je tak jednoduché. “Správny tón červenej farby môže byť takým prínosom pre celkový pohľad, pretože prináša teplo a zdravie, a môže mať bledý vzhľad tváre prístupný,” hovorí vlasy a make-up umelkyňa Abraham Sprinkle. “Existuje toľko faktorov, ktoré treba zvážiť pri výbere tieňa, čo je to, čo robí to tak ťažké: ako matná vs. lesk, a teplo vs. chlad. Správna farba sa bez problémov zmieša. Nesprávne vyniká. “

Našťastie, posypanie nám pomohlo zostaviť komplexný sprievodca najlacnejším odtieňmi červenej farby, aby sme rozjasnili všetky tóny pleti.

SÚVISIACE: Obchod V štýle Obľúbené červené editory krásy

SÚVISIACE VIDEO: Ako Multi-Task Blush

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 67 = 73

map