Najlepšie produkty na vyblednutie akné jazvy, podľa dermatológov

tk
Getty

Erin Lukas

Aug 09, 2017 @ 4:15 pm
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Zaoberanie sa s výpadmi zhrnulo v jednom slove: boj. Akonáhle sa vaše škvrny konečne zmrštia a odídu, strana nie je u konca. Ak ste si vybrali vaše pupienky, pretože ste nemali žiadnu sebakontrolu alebo trpíte cystickou akné, môžete zostať s tmavými bodmi ako pripomienku toho, čo ste práve prešli. Zatiaľ čo tieto miesta často zmiznú samy o sebe, môže to trvať niekoľko mesiacov, kým budú úplne preč.

Jediný spôsob, ako liečiť zamýšľané alebo roztrúsené jazvy, je laserová liečba v kancelárii, existujú produkty, ktoré si môžete vyzdvihnúť cez over-the-counter alebo v kancelárii vášho dermatológa, ktorý pomôže rýchlejšie vyblednúť škvrny. Zatiaľ čo všetky tieto výrobky sľubujú, že tvrdé škvrny zmiznú, nie sú všetky vytvorené rovnaké.

Aby sme vás ochránili pred pokusom a omylom, obrátili sme sa na skupinu top dermatológov, aby sme zistili, aké produkty skutočne urobia prácu. Pokračujte v posúvaní svojich výberov spolu s dôvodmi, prečo prisahajú.

VIDEO: 5 ošetrenie kože Dermatológ povedať, sú odpadom peňazí

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map