Najlepšie sérum tváre

tvár Serums - LEAD
Zdvorilosť (4)

InStyle Staff

17. augusta 2016 @ 15:00

Hudobníci majú Grammy a herci majú Oscary. Pre kozmetické výrobky, zarábať miesto InStyle je prestížne ocenenia krásy je vrcholom priemyslu. S viac ako 100 víťazmi v roku 2016 sú títo uchádzači starostlivo vybraní a preverení špičkovými odborníkmi v odvetví – dermatológmi, kaderníkmi, umelcami make-upu a manikérmi. S procesom, ktorý trvá viac ako šesť mesiacov, začneme v októbri odosielať veľmi podrobné (a dlhé!) Prieskumy a následne zozbierať výsledky. Ako sa naša krása šatník začne naplniť, sme rozhovor s našimi profesionálmi zistiť, prečo oni naozaj Milujte tieto výrobky a prečo si zaslúžia nejaké nehnuteľnosti v make-up taške. Silnejšia ako krém, tvárové sérum sa ponorí hlbšie do kože, čo umožňuje, aby ich účinné zložky, ktoré využívajú pokožku, skutočne pracovali. Zatiaľ čo existuje niekoľko vzorcov, ktoré sú zamerané na konkrétne problémy s pokožkou, ak ste sérum prvý časovač, multitasking vzorec, ktorý robí trochu všetko, je dobré miesto na začatie.

Udržujte posúvanie a zistite tri tvárové sérum, ktoré naša pro panel hovorí, že je najlepšie pridať do rutiny starostlivosti o pleť. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + = 14

map