Najlepšie tónované balzamy na pery, ktoré vás dostanú cez zimu

Tónované Lip Balm
Zdvorilosť

Erin Lukas

06.12.2017 @ 12:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Niektoré balzamy svietia, niektoré lesk a nejaké škvrny, ale všetky by mali byť kľúčom k hydratácii popraskaných pier. Suchý zimný vzduch môže byť brutálny, takže pery sú surové, popraskané a šupinaté – stav, ktorý robí na matných alebo žiarivých rúžoch takmer nemožné.

To je miesto, kde sa objavujú tónované balzamy na pery: Jednotlivo vyriešili problém snažiť sa nosiť tradičnú rúž na trávu, ktorá bola opotrebovaná počasím. Tieto ultra-hydratačné formulácie stavia pery a zároveň poskytujú ľahké umývanie farieb v rozsahu povrchových úprav a v akomkoľvek odtieni je v súčasnosti vašou obľúbenou.

Priblížili sme desať najlepších výživných tónovaných balzamov v množstve všestranných odtieňov, aby boli vaše pery najmocnejšie po celú zimu.

VIDEO: 3 z najdrahších parfémov

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 − = 81

map