Najlepšie vodotesné očné linky: Chanel Stylo Yeux nepremokavé dlhotrvajúce očné linky

Na vašej svadbe sa budú strhnúť slzy – to je nevyhnutná skutočnosť. Dúfajme, že budú šťastné slzy, ale budú úplne slzy. Váš herný plán? Vodeodolný všetko, najmä oči. Je to vaša najlepšia stávka, aby ste sa vyhli vyzerá ako Taylor Swift vo videu “Prázdny priestor”, pruhy očného make-upu a všetky. 

Vodeodolná riasenka samozrejme samozrejme, a budete to chcieť sledovať s rovnako protišmykovým eyelinerom na dobrú mieru. Chanel’s Waterproof Long-Lasting Eyeliner je naša obľúbená doteraz a dodáva dokonale farbu, ktorá naozaj žije až po jeho dlhotrvajúci monikér. A čo je najdôležitejšie, nebude to fungovať bez ohľadu na to, ako tvrdo plačíš. 

chanel Stylo Yeux Waterproof Long-Lasting Eyeliner
Zdvorilosť
chanel
$ 33

NAKUPUJ TERAZ

SÚVISIACE: Ako si urobiť svoj vlastný svadobný makeup

Milujeme, ako je pigment takmer intenzívny, aby mohol prejsť ako kvapalný vzorec, ale presný štýl vám dáva väčšiu kontrolu. Farba sa prakticky posúva a v prípade potreby sa dá zmiešať, ale akonáhle sa nastaví, nikam nepríde. Hrdina zložka použitá vo vzorci, ktorý je zodpovedný za ten hladký povrch a odolnosť voči vode. Ešte lepšie, nie je potrebné balenie ostrosti do vašej súpravy v deň. Môžete jednoducho otočiť ceruzkou nahor a pomocou kužeľovitého kusu zastrčeného do konca vrátiť výrobok späť do bodu. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

79 + = 88

map