Najlepšie vonné telové mlieko na obsedantné používanie v tejto zime

najlepší páchnuce Body Lotions Lead NEW
Zdvorilosť 

Erin Lukas

14. novembra 2017 @ 9:15
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Aplikácia telového mlieka je svetská úloha, ktorú nenávidím robiť toľko ako zloženie bielizne alebo obliekanie mojej postele. Ale ťažká pravda je, že zima prichádza, a ak chcem udržať sezónnu suchosť, svrbenie a vôňu pod kontrolou, budem ju musieť vysať a začať mať každodenné telové mlieko nash.

Smiešne nádherné vonné telové mlieko pomáha uľahčiť úlohu. Aj keď vonné vody sú desiatky, nie sú vytvorené rovnako. Niektoré vzorce môžu cítiť omamné, ale sú príliš mastné. Zatiaľ čo iné môžu byť super hydratačné, ale ich vôňa je prevažne syntetická.

To je miesto, kde prichádzajú tieto mlieka. Tieto vône 10 vzorcov nie sú len hodné nahradenia podpisovej vône, ale tiež ponúkajú dlhodobú hydrataciu pre vašu pokožku. Udržujte rolovanie pre najlepšie vonné telové mlieka, ktoré môžete na zimu zásobovať.

VIDEO: 5 produktov, ktoré pomáhajú zinkovať vašu pokožku

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 + = 81

map