Našli sme Perfektnú nadáciu pre ľudí, ktorí nenávidia nosenie nadácie

Dokonca aj keď ste nikdy osobne nepoužívali produkt starostlivosti o pleť Sunday Riley, ste pravdepodobne oboznámení so značkou. Všetci z vašich priateľov v kolegiách na náhodné krásy bloggerov, ktorých sledujete, sú posadnutí svojimi olejmi na tvár a minimalistickým, elegantným obalom, do ktorého sú balené, a tam je veľa označených fotografií Instagram, aby to dokázali.

Výrobcovia obľúbeného kultového obľúbeného oleja Luna Sleeping Night Oil a U.F.O Ultra-Clarifying Face Oil získajú ešte väčší priestor vo vašej kabíne s liekmi so spustením svojej novej The Influencer Foundation.

nedeľa Riley The Influencer Foundation 
Zdvorilosť 
Nedeľa Riley
$ 42

NAKUPUJ TERAZ

SÚVISIACE: Ako používať jednoduché každodenné Makeup

Nie je to prvýkrát, čo sa nedeľu Riley rozvinula do farebnej kozmetiky. Značka mala v roku 2011 malú zbierku make-upu, ktorá bola po dvoch rokoch prerušená, keď sa jej zakladateľ rozhodol presunúť svoje zameranie na starostlivosť o pleť. Tentoraz si nedeľná Riley vzala svoj prístup k používaniu jedinečných kombinácií prísad vo svojich receptúrach na starostlivosť o pokožku a aplikovala ju na nadáciu.

Influencer Foundation je kozmeticky zameraná receptúra, ktorá je o jemných, účinných prísadách, ktoré skomplikujú vašu starostlivosť o pleť namiesto toho, aby pracovali proti nej. Je naplnený protizápalovým kanadským vôňou vône, ovsa, heřmánku, zeleným čajom a extraktmi z bielych hľuzoviek, aby ste vyrovnali začervenanie, aby ste sa nespoliehali na to,.

VIDEO: Sledujte V štýle Editor Dajte temné základy do testu

 

Namiesto toho budete mať pocit, že vôbec nemáte make-up. Vzorec na dlhé nosenie má tvarovateľný, demi-matný povrch, ktorý kontroluje prebytočný olej bez toho, aby vysušil pokožku, alebo sa dostal do caky v dňoch, keď potrebujete viac pokrytia. Rúrkové balenie umožňuje jednoduché použitie rýchlo pomocou prstov alebo vlhkej makeupovej huby a môžete jednoducho vytlačiť presne to, koľko produktu chcete.

Rozsah 20 farebných odtieňov Influencer sa začína 10. apríla za 42 USD na stránkach Sephora.com. Očakávajte, že ho okamžite uvidíte v každom produkte rovnomerne uložte na krmivo.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − = 43

map