Nechajte to Cara Delevingne, aby ste si najobľúbenejšie tetovanie

Ak existuje jedna vec, na ktorej sa všetci môžeme zhodnúť, je pravdepodobné, že zvieratá robia všetko lepšie. Vážne, aj tie najhoršie dni môžu byť zachránené šteniatkom. Hoci to nie je naozaj možné alebo praktické obklopiť s teplými a fuzzy mačiatka po celý deň (ak je, prosím, dostať sa do kontaktu), tetovanie zvierat sú v podstate dospelý ekvivalent plnené hračky.

Cara Delevingne – ktorá už má niekoľko tetovanie zvierat, ako tá bomba ** leva na prstoch a posledné tetovanie slona na ruke – práve dostal zbrusu nové zviera tetovanie.

SÚVISIACE: Cara Delevingne debutuje sloní tetovanie

☠️�� @ caradelevingne ��☠️

Fotografie zverejnená doktorom Woo (@_dr_woo_)

Takže to nie je presne niečo, na čo by ste sa chceli pritiahnuť, stále našla nový spôsob, ako oslavovať zvieracie kráľovstvo.

Jej najnovší tat vyzerá ako had hadinkou okolo ruky. Keď sme zistili, ako dobre bolo urobené Cara tetovanie slona, ​​nie sme prekvapení, že sa vrátila k doktorovi Woo, aby urobila svoju najnovšiu prácu s atramentom.

Vzhľadom k tomu, Cara je lev tetovanie pravdepodobne súvisí s ňou ako Leo, sme zvedaví, že toto nové tetovanie má nejaký osobitný význam. Možno, že Cara je len obrovský fanúšik zmijozelu?

Tiež by sme chceli spomenúť, že toto môže byť miliónové ručné tetovanie celebrít, ktoré sme za posledné týždne. Kesha pred niekoľkými dňami zdieľala smajlíkovú tvár tetovanie na jej strednom prst na svete, zatiaľ čo Grimes odišiel do Instagramu, aby debutoval s prepracovaným atramentom, ktorý pokryl celý svoj prst.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 5

map