Neočakávaný odtieň na očné tiene, ktorý potrebujete na zimu

burgundské Eyeshadow - LEAD
JB Lacroix / WireImage

Erin Lukas

17. novembra 2016 @ 14:00 hod

Ak je červený očný tieň ekvivalentom vášho života strany najlepší priateľ, zvážte burgundský tieň jej chladnejšej staršej sestry. O niečo menej zastrašujúce, ale rovnako ako výpis procesu ako karmínovú odtieňa, víno tieň nevyzerá nemiestne s náladovú zimnom šatníku, takže je to ideálne, nečakaný spôsob, ako uniknúť z make-up ruje, keď robíte vaše choďte na dymové oko pre tohtoročnú dovolenku party circuit.

“Myslím, že je [vínovej očné tiene] neočakávané, pretože keď si všeobecne myslíte o dymové oči, budete myslieť na niečo tma, ale to nemusí nutne byť prípad, môžete hrať s farbou,” hovorí celebrity maskérka Kelsey Deenihan, ktorý vytvoril vínové dymové oko Roztomilé mrchy hviezda Lucy Hale na party v L.A..

SPRIEVODCA: 4 Celebrity schválené spôsoby, ako nosiť červené očné tiene

Zatiaľ čo bohatý odtieň môže byť o niečo menej riskantný ako jeho červený náprotivok, nemal by sa považovať za nový neutrálny, ale za spôsob, ako hrať s trendmi. “V tradičnom zmysle sa to nezlepší,” vysvetľuje Deenihan. “Je to niečo, na čo sa môžete hrať, aby ste sa bavili s make-upom a trendmi a vyjadrili, ako cítite a čo robíte ten deň, ale môže to byť veľký prízvuk, ktorý bude pochváliť vašu celú výbavu.”

Zatiaľ čo väčšina vínových odtieňov pracuje s väčšinou tónov pleti, pre hlbšie pletie, profesionál odporúča vyzdvihnúť vysoko pigmentovaný vzorec, aby získal čo najviac farieb. Pokiaľ ide o zvyšok vášho make-upu, navrhuje, aby ste si udržali svoju červenú farbu v rovnakej farebnej rodine pre pop farbu, ktorá nebude konkurovať Vášmu make-upu očí. “Ak pôjdete príliš perleťovo alebo ružovo s červenou, bude to príliš ohromujúce a vaše oči nebudú vedieť, kam sa pozrieť,” hovorí Deenihan.

Tu sme obohatili svoje obľúbené burgundské tiene, ktoré si túto zimu nosia, spolu s ďalšími návrhmi Deenihanu, ako odstrániť tieň.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 6

map